نمايش پست تنها
قديمي September 6th, 2010, 14:00   #316
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farzadof نمايش نوشته ها
این باری رو بنده خیلی وقته رو سیستم دارم و خداییش حیفه که اون دوستانی که به بیلیارد علاقه دارن این رو تو سیستمشون نداشته باشن
گرافیک و سادگی بازی منو شیفته خودش کرده.بازی های زیادی از این دست در بازار موجودند.ولی اگه به بیلیارد علاقه دارین و این بازی رو تاحالا نداشتین معطلش نکنید.دانلود پلیز.
اینم معرفی برنامه:
بازی بیلیارد Cue Club
بازی بیلیارد یکی از بازی های سرگم کننده و باکلاس امروزی است که طرف داران زیادی این بازی دارد. بازی در رایانه هم به گونه های مختلف طراحی شده است که یکی از بهترین مجموعه بازی بیلیارد Cue Club است . در این مجموعه شما سبک های مختلف بازی بیلیارد را تجریه می کنید که به روش های مختلف بیلیارد بازی می کنید. سبک های بازی را می توان ۸ توپ به روش آمریکایی ، ۸ توپ به روش انگلیسی ، ۹ توپ ، اسنوکر و ....

در مجموعه قسمتی وجود دارد که شما می توانید بازی بیلیارد را تمرین کنید و به قوانین آن آشنا بشوید. بازی هم به صورت دو نفره امکان پذیر است. در مجموعه قسمتی وجود دارد افرادی که در سرتاسر جهان از این مجموعه استفاده می کنند می توانند با هم به تبادل نظر و گفتگو به پردازند. بازی در رایانه های معمولی قابل اجراست و به صورت فول ارائه شده است.

از اینجا دانلودش کنید(البته سایتی که معرفیش کرده نیاز به ثبت نام داشت منم به خاطر سهولت دسترسی دوستان همون فایل خودمو آپلود کردم):
http://www.4shared.com/file/dR58Xi3g/Cue_Club.html
پسوردش:www.kamyabonline.com

من بازی کردم.

فوق العادس.

مخصوصا ضربات منحنی که میتونی بزنی.