نمايش پست تنها
قديمي September 6th, 2008, 19:25   #26
Gh.Saeadian
Senior Member

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 18,896 بار در 2,742 پست
Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)Gh.Saeadian (سطح 11)
Thumbs up

0

با سلام دوستان عزیز
ضمن تشکر از سایر دوستانی که بی نهایت منو شرمنده خودشون کردن و نیز کم آوردن دکمه تشکر بخاطر دو روز نبودن در سایت ، قبل از اینکه پست اصلی خودمو در این تاپیک بزنم میخوام اول یه نفر رو معرفی کنم که از قلم نیوفته ، چون اشتباهم در معرفی دو نفر در سری قبل باعث شد اسمش توی لیست قرار نگیره.
و اون کسی نیست جز مرد کم حاشیه ، اصلاً چرا کم ، واقعاً بی حاشیه سایت و سرشار از معلومات فارکس که در همه ی تاپیکهای تحلیلی هم پستهای قشنگ میزنه هم به سوالات دوستان دیگه جواب میده ، کسی که خودم شخصاً آرزو می کنم فقط یک صدم ، اونهم یک صدم از علمش رو داشتم. کسی که از پارسال و در کنفرانس یاهویی که جناب مهران صفوی عزیز کم پیدا ایجاد کرد شناختمش و در هر شبی که بحثی مطرح می شد و دوست و کارشناسی که از قبل اعلام آمادگی کرده بود اونو توضیح میداد ایشون با تسلط کامل یه سری نکات تکمیلی بهش اضافه می کرد و خلاصه هرچی ازش بگم کم گفتم. حیف که سعادت دیدارش رو در قرار عمومی بدست نیاوردم.

دوست عزیز لُنگی
سعید مؤذنی گل گلاب با آیدی

Virangar

همین جا هم جا داره دوستان دیگه ای که واقعا حقشون هست در لیست قرار بگیرن (چه کسانی که معرفی شده و نشدن) هم یادی بکنم: جناب عزیزان امیربابک تیموریان ، وحید درزی ، محمد دبیرسیاقی ، امیر حبیبی ، تارگتر فارکس و عماد ، امین ، فرزاد ، ... ، بقیه دوستانی که اسمشون رو فراموش کردم منو به بزرگواری خودشون ببخشن.
Gh.Saeadian آفلاين است پاسخ با نقل قول