نمايش پست تنها
قديمي April 23rd, 2010, 22:52   #90
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pro_forexer نمايش نوشته ها
با عرض سلام خدمت همه دوستان
من از ویندوز 7 استفاده می کنم و از اون کاملا راضیم
فقط یه مشکلی دارم اونم اینکه درایو c داره پر میشه و من مجبورم هر چند روز یه بار یه برنامه رو پاک کنم از 7manager هم استفاده کردم ولی چندان فایده ای نداشت قبلا که xp داشتم با partition magic بدون اینکه ویندوز پاک بشه تونستم درایو c رو زیاد کنم ولی اون روی 7 کار نمی کنه چنتا برنامه دیه که بتونه این کار رو بکنه رو هم امتحان کردم ولی هیچ کدوم جواب نداد یعنی نصب میشن ولی اجرا نمیشن در ضمن اینکه ویندوز رو پاک کنم بعد پارتیشن بندی رو از نو انجام بدم کاملا منتفییه
لطفا یکی از دوستان راهنماییم کنه موضوع خیلی حیاتی یه
با سلام

1-برروی computer کلیک راست نموده و سپس برروی manage کلیک کنید میز فرمان مدیریت کامپیوتر نمایش داده خواهد شد
2-در چهارچوب سمت چپ برروی storage and then disk management کلیک کنید
3-اکنون تمام پارتیشنهایی که ساخته اید را مشاهده میکنید برای کوچک سازی یک پارتیشن برروی آن کیک راست کنید و گزینه shrink volume را انتخاب کنید
4-مقدار فضایی را میخواهید کوچک شود را بر حسب مگا بایت وارد کنید
اگر میخواهید یک پارتیشن را توسعه دهید باید مطمئن شوید که فضای خالی قابل استفاده در باقی پارتیشنها وجود دارد سپس به مرحله 4 بروید واین بار گزینه Extend volume را انتخاب نمایید

موفق و پیروز باشید