نمايش پست تنها
قديمي October 28th, 2010, 18:43   #150
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
1

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله isar نمايش نوشته ها
درود بر جناب کسرا

یک لپتاپ Acer aspire 5734Z دارم.

به نظر شما چطوره ؟
سلام ایثار جان . این لپتاپ کانفیگ خوبی نسبت به قیمتش داره ، ولی اگر به طور عامیانه بخواهم بگم ، باید بگم که لپتاپ ایسر مثل هندوانه سربسته است . از یک مدل یکسان ممکن است یک لپتاپ خیلی زود خراب بشه ولی لپتاپ دیگری از همان مدل چندین سال به طور عالی کار کند.
به خاطر همین باید سعی بشه که لپتاپ ایسر حتما با گارانتی مناسبی خریداری بشه . این موضوع باعث شده بعضی از دوستان طرفدار دو آتشه ایسر باشند (چون لپتاپشان چندین سال به بهترین نحو برایشان کار کرده است ) و بعضی مخالف ایسر هستند چون در همان ماه اول مثلا باطری کاملا از رده خارج شده است .

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Ahmad-Ali نمايش نوشته ها
سلام و عصر بخیر.
کسری عزیز بسیار از راهنمایی شما ممنونم. بلافاصله اقدام کردم و شب یک دستگاه خریدم.
البته 680 تومان خریدم. گفتند در تبریز این قیمت هست. امروز صبح هم ویندوز و درایورهای آن و آفیس رو نصب کردم و الان یواش یواش میخواهم برم سراغ متا تریدرها!
فقط درایور WI-FI اون از نرم افزاری که فروشنده داده بود نصب نشد.احتمالا باید از اینترنت گیر بیاد.
خلاصه بسیار ممنونم از شما.
ارادتمند شما احمد
تبریک میگم .با اینکه قیمت را بالاتر از تهران برای شما حساب کرده اند ولی لپتاپ بسیار خوب و مقاومی است ، .
برای استفاده از حد اکثر کارایی آن میتونید 2 گیگابایت هم به رم آن اضافه کنید .