نمايش پست تنها
قديمي August 10th, 2010, 18:59   #1672
wavetrader59
Member

تاريخ عضويت: Jul 2010
تشکر از ايشان: 170 بار در 72 پست
wavetrader59 (سطح 1)wavetrader59 (سطح 1)wavetrader59 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی نمايش نوشته ها
با سلام
امروز یکی از دوستان و همکاران بنده (آقای آیدین مهدوی) که از اعضای سایت هستند تاپیکی رو ایجاد نمودند که در اون تحلیل های روزانه شرکت رهنمون سرمایه قرار داده بشه.
این تحلیل های روزانه هم جهت بررسی مهمترین رویدادهای اقتصادی نوشته میشه و بر روی سایت رهنمون سرمایه قرار میگیره.
درخواست ارسال این تحلیل ها در سایت سرمایه هم از سوی خود بنده بود.
حال چنانچه قرار گرفتن این تحلیل ها موجب ناراحتی و یا شکل گیری سوئ تفاهماتی می شود، از آقای پیروزی درخواست خواهم کرد که این تحلیل از سوی سایت حذف شوند.

اما در بخش بنیادی تحلیل های مختلفی از جاهای مختلف ارائه می شود و این هم تحلیلی هست که توسط بخش بنیادی گروه تحلیلی شرکت به صورت روزانه صورت میگیره. حال اگر احساس میکنید بار تبلیغاتی آن بسیار بیشتر از اطلاعات ارائه شده هست بنده مشکلی با حذف این تاپیک ندارم. البته بنده در گذشته بارها و بارها در بخش تحلیل اقدام به انتشار هفته نامه های تحلیلی کرده بودم و مشکلی نبوده است.
نه عزیز
اصلا باعث ناراحتی نشده بلکه باعث خوشحالی هم هست . تحلیل های شما هم مانند سایر تحلیل ها . چه بهتر که در سایت نوشته شود و همه استفاده کنند .
می خواستم از آقا رضا سوال کنم که چطور می شود چنین تاپیکی ایجاد کرد تا اگر در آینده کسی خواست شبیه تاپیک شما ایجاد کند به مشکلی برخورد و در بند 18 قوانین سایت سرمایه جواب سوال من بود و خود آقا رضا هم به بند 18 اشاره کردند .
تاپیک mazifx هم فقط یک نمونه برای مثال بود چون همزمان ایجاد شدند و برخورد مدیر سایت دوگانه بود و همانطور که با تاپیک شما مشکلی ندارم با تاپیک mazifx هم ارتباطی ندارم و بی طرفانه مثال زدم

متوجه هستید که چی شد و بقیه در آینده باید چکار کنند
wavetrader59 آفلاين است پاسخ با نقل قول