نمايش پست تنها
قديمي September 2nd, 2008, 13:08   #12
clyde_barrow
Senior Member

clyde_barrow's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: Rest in peace,in Western Heights Cemetery in Dallas
تشکر از ايشان: 4,907 بار در 801 پست
clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)clyde_barrow (سطح 4)
0

با سلام به استاد گرامی جناب محسن عزیز
با تشکر از مطلب بسیار جالب و پربارتون
خواستم عرض کنم که برای دیدن این همبستگی یا عدم همبستگی بین شاخص اصلی و سهام موجود در بازار،نیاز هستش که دو چارت رو روی هم بندازیم....برای اینکار یک اندیکاتور هستش بنام overlaychart .....برای استفاده از این اندیکاتور باید ابتدا سهام مورد نظر رو باز کرده سپس با انداختن این اندیکاتور روی چارت اون سهام و انجام دادن تنظیمات بشکل زیر از اون استفاده کنیم:
بطور مثال در این عکس ابتدا چارت مایکروسافت رو باز کرده سپس بوسیله این اندیکاتور شاخص داوجونز رو وری اون می اندازیم.
توی عکس نمودار بار چارت مربوط به مایکروسافت و کندل استیک مربوط به داوجونز هستش..البته می تونید نمودار مایکروسافت رو به صورت کندل استیک هم انتخاب کنید ولی برای تشخیص راحتتر فکر کنم اینجوری بهتر باشه.

پ.ن:اگر که وسط تاپیک این پست رو زدم و همچنین اگر این اندیکاتور تکراری هستش پیشاپیش از همگی عذر می خوام..اینو امروز از دوستم توی فارکس فکتوری گرفتمش...در کل چیز جالبیه...امیدوارم مفید باشه

با احترام
عكس ضميمه
نوع فايل: jpg untitled.JPG‏ (131.9 کیلوبایت, 61 نمایش)
فايل ضميمه
نوع فايل: mq4 OverLayChart.mq4‏ (8.7 کیلوبایت, 33 نمایش)
نوع فايل: ex4 OverLayChart.ex4‏ (9.1 کیلوبایت, 20 نمایش)

آخرین ويرايش توسط clyde_barrow در September 2nd, 2008 و ساعت 13:11
clyde_barrow آفلاين است پاسخ با نقل قول