نمايش پست تنها
قديمي November 25th, 2008, 12:10   #564
mdavodi
Senior Member

تاريخ عضويت: Apr 2008
محل سكونت: محمودآباد
تشکر از ايشان: 757 بار در 167 پست
mdavodi (سطح 1)mdavodi (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله MSN به mdavodi
Cool استاپ داشتن یا نداشتن مسئله کال نشدن است!!!

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله pari.ebrahimi نمايش نوشته ها
وقتی می گین "به عدد آدمهای روی زمین راه هست برای ..." پس خواهش می کنم نگین که نگذاشتن استاپ لاس بخاطر ترس از ضرره!
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله soldure117 نمايش نوشته ها
با سلام :
خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشین ؟؟
آقای رستمی خیلی خوشحالم از موفقیتتون .
درسی رو که باید بگیرم از استیتمنت شما گرفتم .مرسی
با سلام مجدد
تو این هفته اخیر بین بچه ها بحثی بر سر گذاشتن استاپ یا نذاشتن اون بوجود اومد. تو مدت برگزاری مسابقه من سعی کردم از وارد شدن به این مباحث خودداری کردم با اجازه دوستان می خوام نظر خودمو بگم.

راستش من خودم با استاپ مخالفم البته با خود استاپ لاس ولی در نقطه مورد نظر خودم اردری میزارم تا از ضرر بیش از حد جلوگیری بشه. اینکه خانوم ابراهیمی شما با این روش در مسابقه بعدی هم کال میشن یا نه باید بگم که نیازی به مسابقه بعدی نیست. چون من با همین روش کال نشدم. استیتمنت من تو صفحات قبل هست.
اینکه ایشون کال شدن بر میگرده به گرفتن پوزیشن با لات غیر مجاز.
یکی از دلایلی که تریدرهای بدون استاپ رو کال می کنه عدم حضور پای چارت هستش.
من به شخصه ترید رو تا مقصد نهایی همراهی می کنم اگر دیدم جهت مارکت عوض شده ترید رو می بندم اینجا بعضی از تریدرها به امید برگشتن قیمت از بستن ترید خودداری می کنن. امید داشتن در زندگی خیلی خوبه ولی برای یک تریدر در دنیای ترید مثل سیانور هستش.
من استاپ نمی زارم چون می خوام از دست استاپ هانتر بروکر ها فرار کنم و هم از دست نوسان شدید بازار. ولی وقتی پوزیشنم میره تو سود با تریلینگ اونو همراهی می کنم و خودم میرم سراغ کارام.
البته ناگفته نمونه دلیل اینکه %DD من 65 شد این بود که یه پوزیشن رو که خیلی کم تو سود رفته بود رو به امید اینکه تریلینگ شامل حالش میشه رو ولش کردم رفتم دنبال کارام پوزیشنم تارگت خورد ولی %DD من اومد پایین.
به هر حال نذاشتن استاپ باعث کال شدن نمیشه رها کردن پوزیشن باعث کال شدن میشه. در ضمن باید از ارتباط اینترنتی خودتون و برق مطمئن باشید. که این موارد برای من حل شدس وگرنه از این روش استفاده نمی کردم.
به امید موفقیت همه بچه های ایرانی تو مارکت
mdavodi آفلاين است
7 تشکر کننده از mdavodi: