نمايش پست تنها
قديمي August 30th, 2010, 17:34   #108
ashkan63
Senior Member

ashkan63's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
تشکر از ايشان: 1,312 بار در 243 پست
ashkan63 (سطح 1)ashkan63 (سطح 1)ashkan63 (سطح 1)ashkan63 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله FARIDIRANIAN نمايش نوشته ها
واقعن از اينكه من را به راه راست و صراط مستقيم هدايت كرديد تشكر مي كنم
جواب هاي تند و ناشي از تعصب شما كسي را كه معتقد است "نقد و توهين مرز چندان مشخصي ندارند" ناراحت نمي كند ، و البته اين اعتقاد برخلاف اعتقاد مرسوم و مخصوصن مسئولين مملكتي است و ناشي از درك علوم انساني است.
از اين رو مي گويم جواب هاي تند و ناشي از تعصب كه معلوم است كه حتي متن چيزي را كه من نوشتم كامل نخوانده ايد يعني تند خواني كرده ايد و نه عميق خواني ، من نگفتم گن افسانه اي نيست و يا هست. گفتم شك و شبهه وجود دارد
اشاره من به مصاحبه ي دكتر الدر با پسر گن بود كه در همين انجمن روانشناسي مي توانيد ان را ببينيد راستش حوصله گشتن ندارم ولي اگر مطالب وايپر عزيز را دنبال كنيد ايشان بسيار به اين مساله اشاره كرده اند
در ضمن گفتم پسر ايشان مي گويند كه ايشان از طريق نوشتن كتاب در مورد تريد و اصول سرمايه گذاري روزگار مي گذرانده اند كه حرف هاي شما هم در اوردن نام اين كتاب ها خود صدق اين گفتار
در ضمن من با كليات صحبت شما موافقت كردم و گفتم تريدرهاي افسانه اي در بازار وجود دارند و تعداد زيادي هم نام بردم ، شما فقط با گن ظاهرن حال مي كنيد
راستي متاسفانه من هم چون شما فقط نام اين كتاب ها را خوانده ام و نه خود اين كتاب ها را غير از كتاب مورفي
در مورد سقوط بزرگ 1929 و پيشگويي كنندگان ان كتاب خطوط روند به روش الن اندري نوشته ميكولا همان بخش مقدماتي را ببينيد.
من با كليات حرف شما موافقت كردم ولي گفتم براي اينكه بگوييم افسانه هاي وجود دارند لازم نيست قديس سازي كنيم و خرافه پروري نماييم
برفرض كه گن افسانه اي سقوط بزرگ را پيشبيني كرد و در كتاب سقوط بزرگ جان كنت گالبرايت اسم او را جا انداخت ، چرا بايد براي نشان دادن افسانه اي بودن گن بگوييم او جنگ جهاني دوم و انتخابات رياست جمهوري را پيشبيني كرد؟ ( اگر مي خواهيد ادامه دهيد ادعاي خود در اين مورد را بيشتر در اين مورد توضيح دهيد تا من هم مستندات خود را رو كنم )
در پايان :
من يك سوال مشخص دارم :
شما با اين بينش من كه فاركس فعاليتي قمارگونه است مشكلي داريد؟
يعني نمي توان كاملن ان را قمار دانست ولي شباهت هاي انكارناپذيري به قمار دارد
يعني فاركس را يك كار علمي مي دانيد كه رعايت دقيق قواعد علمي اثبات شده - البته اگر چنين چيزي وجود داشته باشد - در ان مي تواند شما را به موفقيت برساند؟

ممنون
فريد
دوست عزیز ؛
به نظر شما من نیازی به تایید کردن خودم یا آقای گن یا هر کس دیگری دارم ؟!
برخلاف ادعا و تهمت شما من همه کتاب های معرفی شده در پاسخ به شما را که به زبان انگلیسی هم بود مطالعه کردم . شما می توانید تصور کنید من نام آنها را فقط می دانم .
من نه نیازی به آغاز برنامه های بچه گانه ای مانند رو کردن مستندات و از این قبیل مسایل که فقط در انتخابات کاربرد دارد دارم و نه چیز دیگر . وقت آدم با ارزش تر از دعوا بر سر مسایلی است که ارزش دعوا هم ندارند .
به هر حال شما ادعا کردید تنها نام آقای لیورمور را شنیده اید . آیا ارزش ندارد کمی هم بگردیم و ببینیم آیا این شخص بوده قبل از اینکه انکارش کنیم ؟
آیا ارزش ندارد کتاب های معرفی شده را نیم نگاهی بیاندازید و بعد به من بتازید ؟
من صرفآ دوست دارم موفقیت دیگران را شاهد باشم اما از راه های علمی و تحقیقی .
شما هر تفکری در مورد تعصب من دارید با ارزش است اما معرف واقعیات الزامآ نیست.
موفق باشید.
نکته آخر در مورد پیش گویی ورود ایالات متحده به جنگ و سایر موارد ؛ خواهش میکنم ، اگر وقت دارید به جای پاسخ گویی و پرخاش گری کتاب "45 years in wallstreet" از ایشون رو مطالعه کنید .
من نه علاقه دارم و نه عادت دارم کاری رو بدون اینکه برام اثبات بشه انجام بدم .
بازم موفق باشید.
ashkan63 آفلاين است پاسخ با نقل قول