نمايش پست تنها
قديمي August 30th, 2010, 11:50   #106
FARIDIRANIAN
Member

FARIDIRANIAN's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 202 بار در 77 پست
FARIDIRANIAN (سطح 2)FARIDIRANIAN (سطح 2)FARIDIRANIAN (سطح 2)FARIDIRANIAN (سطح 2)FARIDIRANIAN (سطح 2)FARIDIRANIAN (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به FARIDIRANIAN
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ashkan63 نمايش نوشته ها
غیر از پاسخی که برای این توضیحات دوستم ارایه کردم در مورد عدم توان پیشگویی ریزش عظیم سال 1929 فراموش کردم به این نکته اشاره کنم که غیر از آقای گن ، شخصی به نام Jesse L. livermore نیز بهاین نتیجه رسیده بود که بازار در شرف سقوطی عظیم است . متاسفانه با وجود اینکه ایشان به بسیاری از اصول ترید علمی دست یافته بودند به دلیل عدم درک صحیح از بدیهیات مدیریت سرمایه بارها سرمایه چند صد هزار دلاری خود را از دست داده و دوباره جمع کردند . ایشان در هتل محل اقامت خود در میان سالی به دلیل مسایل خانوادگی خود کشی کردند . با جستجوی ساده ای در ویکیپدیا میتوانید زندگینامه مختصری از ایشان بیابید .
"بازار در دستان آنهایی است که علم دارند همانند زندگی ."
در مورد Jesse L. livermore تنها اسمش برايم آشنا است ولي چيزي يادم نمي ياد
ولي مهم نيست
مهم اين است كه با ظهور دنياي اينترنت نوشتن در مورد هر چيزي كه تا قبل از ان برعهده ي نخبگان بود به دست ديگران نيز افتاد - اين هم خوب است و هم بد - و اين باعث شد كه انسان لازم باشد در مورد سند و مدارك حرف هايش مجبور به تحقيقات بيشتري گردد و از جمله در مورد سايت ويكي پديا كه هر كسي در ان مي تواند بنويسد

در اخر : رفرنس دادن به يك مطلب يعني باز كردن مسئوليت آن سخن از خود و اينكه تو البته بر صدق ان سخن فعلن اعتماد كرده اي و پذيرفته اي
اگر در معرض شك باشي مي تواني سخنان از دو جناح را نقل كني كه نشان دهي كه تو هنوز به اين درجه از اطمينان نرسيده اي كه به يكي از جناحين بپيوندي
فقط نتايج يك گفتار كه بر مقدماتي سوار مي شود بر عهده خود فرد است و در ان مي توان مناقشه كرد

من در مورد گن صرفن در مرحله شكم و نيازي هم به اينكه مطمئن بشم نمي بينم حالا افسانه اي بود يا نبود من رو سنن؟ ولي براساس شكم رفرنس دادم
لطفن اگر مي خواهيد مناقشه كنيد نتايج من را زير سوال ببريد
در مورد دوستان ديگر هم همين درخواست را دارم