نمايش پست تنها
قديمي May 13th, 2009, 11:38   #1138
Kourosh007
Senior Member

Kourosh007's Avatar

تاريخ عضويت: May 2008
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 1,512 بار در 354 پست
Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)Kourosh007 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Kourosh007
0

دوستان دیشب به صورت اتفاقی خواستم به وبلاگ یکی از دوستان سری بزنم که دیدم متاسفانه فی.لتر شده.ایشان فقط خاطرات خودشان را در وبلاگ نقل میکردند و اتفاقا از نظر سیاسی به قول معروف جناح راستی بودند!! چند سال بود این وبلاگ را داشتند و خواننده نسبتا زیادی هم داشتند وتا به حال هیچ مشکلی برایشان پیش نیامده بود.ولی یکمرتبه یک روز صبح با فیل.تر شدن وبلاگ مواجه میشند و نامه نگاریهای 10 روز اخیر ایشون هم تا به حال به جایی نرسیده و اینطور که معلومه به جایی هم نخواهد رسید.دلیل فی.لتر هم برای ایشون وجود چند کلمه در آرشیو وبلاگ بیان کردند که مثل اینکه این نرم افزار هموشمند فی.لترینگ به خاطر اونها وبلاگ رو فیل.تر کرده!حالا ایشون اون کلمات رو هم حذف کردند و حتی اون پستها رو به طور کلی حذف کردند ولی به قول معروف هنوز دارند ایشون رو سر میدوونند و امیدی به رفع فی.لتر نیست.حتی قبل از این کار کوچکترین تذکری نیز به ایشون داده نشده!
میخواستم این نکته رو متذکر بشم که واقعا وضعیت با چند هفته پیش خیلی فرق کرده.شاید این فشار شدید به خاطر انتخابات باشه و زودگذر.ولی فعلا که شرایط بسیار خطرناکه.وقتی من بعضی مطالب موجود در تاپیکهای مورد بحث رو با مطالب اون وبلاگ مقایسه میکنم نتیجه میگیرم که واقعا تا همین امروز هم خیلی خوش شانس بودیم که سرمایه فی.لتر نشده!
دوستان بچه هایی که در سایت منو از نزدیک میشناسند میدونند که کمتر کسی به اندازه من به آزادی بیان معتقده.ولی در این شرایط نباید اسیر احساسات شد.چون شاید فردا دیر باشه و اون موقع دیگه پشیمونی سودی نداره.
پیشنهاد میکنم هر چه سریعتر اون چند تاپیک حذف بشه.
Kourosh007 آفلاين است پاسخ با نقل قول