نمايش پست تنها
قديمي May 13th, 2009, 10:02   #1136
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

من واقعاً شرمنده ام که چنین بحثی رو راه انداختم، بنظر من به دلیل اینکه اکثر اعضاء جوان و بی تجربه هستند خود به خود یکسری بحثهای سیاسی و مذهبی پیش می یاد، نمی شه جلوی این مساله رو گرفت، یا باید کلاً تاپیک های بحث برانگیز مثل اخبار و حوادث ایران قفل بشوند یا اینکه مدیریت مثل زمان حامدخان ادامه پیدا کنه.

همه ما باید و باید قبول کنیم که بعضی از مطالبی که می نویسیم باید پاک بشه، واقعاً مشکل دار هست، در مورد اینکه بعضی از دوستان می فرمایند بحث و انتقاد کنیم تا پیشرفت کنیم من 100% موافق هستم ولی خوب غیر از ما کسان دیگری هم در این جامعه هستند که با این حرف 1000% مخالف هستند و زورشون هم از ما متاسفانه بیشتره، پس با این مساله که بعضی از مطالبتون پاک می شه کنار بیائید و خواهش می کنم صبور باشید و مشکلی نداشته باشید.

من اساساً مشکلی که جدیداً پیدا کردم این هست که مدیریت جناب وحیدخان یک مقدار براساس نظرات شخصی شده، زمانی که حامدخان هم مدیر بود پست ها رو حذف می کرد، من یکی واقعاً با این قضیه مشکلی نداشتم شرایط رو درک می کردم، بعضی از پستهای خود من باید حذف می شد اگر خود منهم مدیر بودم همون پستها رو حذف می کردم.
الان یکی از مشکلات ما ذکر منبع هست، خبر مشکلی نداره (نه برای سایت و نه برای جمهوری اسلامی) ولی منبع نداره یا منبعش معتبر نیست. قبلاً هم ما از همین منابع خبر نقل می کردیم، مشکلی هم تاحالا خدا رو شکر پیش نیومده، پس چرا الان اینقدر سخت گرفته می شه؟ (البته این رو بعنوان مثال گفتم)
پست هایی داره حذف می شه که بنظر می رسه به دلیل نظرات شخصی داره حذف می شه نه اعمال قانون.

از دوستان من خواهش می کنم که شرایط سایت رو هم یک مقدار درک کنید، در جامعه ما همه تحمل شنیدم حرف دیگران رو ندارند و بعضی از افراد هستند که فقط صحبتهای خودشون براشون شیرین و دلچسبه و صحبتهای دیگران کفر مطلقه.