نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 23:17   #1131
vahidrock
Senior Member

vahidrock's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 7,855 بار در 1,626 پست
vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)vahidrock (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به vahidrock
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله daivid نمايش نوشته ها
خدمت جناب دایی جان ناپتئون عزیز عارضم که بنده ایدی خودم و چند پست دیگر هم دارم که مثل اینکه چون در موضوعات عمومی به حساب نیومده.

ارزش این سایت هم برای شما خیلی زیاد است که به راحتی حاضرید یک تالارش به راحتی حذف شود.

شما سنت هنوز کمه اگه البته هنوز همینطوری که در عکس اواتارتون هست باشید.چند تا نکته باید بدونید اونم زود قضاوت نکنید.من شاید 1 هفته باشه عضو شدم ولی 2 ماه به عنوان مهمان بودم و یه سری از مسائل و خوندم.دوم اینکه ادم یکسری ارزشها مثل ازاد اندیشی رو با هیچ چیز دیگه ای عوض نمیکنه و اگه چیزی براش ارزش داره به جای پاک کردن صورت مسئله براش مبارزه میکنه.

کاش جونای ما یه ذره فقط یه ذره بزگتر فکر میکردن و اهدافشون یه کمی ازاد منشانه تر بود اون وقت توی کارشون هم موفق تر بودن.

یادت باشه دوست عزیز همیشه همه چیز از این چیزای کوچیک شروع میشه.یه وقت به خودت مییای میبینی پست تکنیکالیتم به خاطر خوشنیامد کسی حذف شده شاید یه کمی زیاده روی باشه ولی.

موفق باشی
درود بر شما

بله دوست گرامی تعجب میکنم چطور متوجه نشدید دقیقا بخاطر همین ارزشش هست که حاضرم یک تالارش حذف شود البته منظورتون از تالار حتما تاپیک هست دیگه....

عرضم به خدمت شریف و گرامی شما که بزرگتر از بنده هم هستید و با تجربه تر و احترامتون واجب که در علم پزشکی گاهی اوقات بخاطر پیشرفت بیش از اندازه و خطرناک سلولها و بافتهای سرطانی مجبور میشوند مثلا یک عضو بیمار را برای حفظ جان قطع کنند که البته این معنیش این نمیشود که پزشکان نمیفهمند که چکار میکنند بلکه در آن وضعیت خاص جان بیمار مهمتر از یک عضو آلوده است....

عزیز جان بنده سنم کم نیست تقریبا 29 سالمه و کم و بیش سرد و گرم روزگار هم بیشتر از سنم کشیدم شما طرفدار آزاد اندیشی هستید بسیار خوب این مساله ایی هست که به خود شما مربوط میشه ، خوش به حالتون چقدر خوبه که ما اینقدر انسان آزاداندیش داریم و اوضاع امروزمون اینه پس اینهمه آسایش رو مدیون شما آزاد اندیشان هستیم؟....

و چقدر هم خوبه که این آزاد اندیشی رو با هیچ چیز حاضر نیستید عوض کنید حتی با منافع سایتی که بدلیل کسب علم پا در اون گذاشتید و چقدر این تفکر آزاداندیشی به دیگران برای حق و حقوقشون نسبت به سایت مورد علاقشون ارزش قائل هست که این جنجال رو بوجود آورده...

واقعا کاش جوونهای ما کمی بزرگتر فکر میکردند که اون بلایی را که نسلهای گذشته بسر ما آوردند اینها نمی آوردند حرف زیبایی زدید که هزاران نکته زیبا و قابل بحث در اون پنهان است ...افسوس که اینجا جاش نیست...

همیشه همه چیز از این چیزهای کوچک شروع میشود و خوش به حال آنهایی که اینقدر ریزبین و نکته بین هستند ......کاش ما در همه چیز اینقدر ظریف میشدیم فرق حرف تا عمل دوست من به اندازه زمین تا آسمان است اینرو همیشه بخاطر داشته باشید هر چند شما تجربه گزاف تری نسبت به بنده به جهت سن بیشترتون دارید

با سپاس و احترام