نمايش پست تنها
قديمي May 12th, 2009, 22:45   #1127
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasputin نمايش نوشته ها
سلام دوستان

وقتی مطالبتون رو میخونم ( صرفنظر از بعضی متلک ها ) به همه حق میدم .

اصولآ 2 جور آدم هست ( البته بیشتر هم هست ولی من با این 2 تا کار دارم )

برای بعضی ها حفظ منافع شخصی ( اعم از سایت و فارکس و آزاد بودن و آسته برو آسته بیا و ... ) در اولویت هست

ولی بعضی های دیگه حاضر نیستند زیر بار این موضوع بروند و حاضرند حتی به قیمت بعضی از مشکلات ، حرفشون رو بزنند و منافع بزرگتری براشون در اولویت هست .

البته واقعیت اینه که در جامعه امروز ما خیلی کم میشه گروهی رو دور هم جمع کرد که بعد از مدت کوتاهی بحثشون به سیاست و مذهب کشیده نشه ( چون تقریبآ همه کارهای روزانه ما با این موضوعات گره خورده )

ولی میشه 2 تا روش رو در پیش گرفت :

1 - روش حذف موضوع از بیخ ! با نظر سنجی یا حتی بدون اون هر تاپیکی که مشکوک باشه رو تعطیل کنیم ( کنید )

2- روشی که نه سیخ بسوزه نه کباب . یعنی همین جوری که تا حالا بوده ، باشه .... اگر قرار بود با اعلام اخبار و یا 4 تا کاریکاتور سایت تعطیل بشه ، تا حالا شده بود

====================
راستی یک موضوع بی ربط :

یک بار خبر نگار BBC از یکی از سران مملکت این سوال رو کرد :

- آقای ...... شما در برابر آمریکا 2 راه بیشتر ندارید . یا باید وارد جنگ بشید یا با اون صلح کنید . شما چیکار میکنید ؟؟؟
و آقای ...... خیلی خونسرد گفت :

- البته راه سومی هم هست و اون اینکه همین جوری که تا الآن بودیم باشیم !!

( این روش اصولآ خیلی وقت ها جواب میده )
با سلام

البته میشود به همین صورت که تا حالا بوده ادامه بدهیم. اما فراموش نکنیم که بحثهای سیاسی و مذهبی تا بحال از اعضا و مدیران سایت زمان و انرژی خیلی زیادی گرفته و باعث ایجاد کدورت های زیادی شده است. لذا باید برای این موضوع چاره ای پیدا کنیم.

بنده حاضرم تصمیم گیری در این مورد را به اعضای سایت واگذار کنم. اما اجرای این مورد نیاز به ساز و کار مشخصی دارد.

مثلا یک راه این است که چند نمانده توسط اعضا انتخاب شوند و به همراه اینجانب در این مورد تصمیم گیری کنیم.

راه دیگر برگزاری نظرسنجی میان اعضای فعال سایت است.

اگر این روشها به نتیجه نرسد ناچاریم از روشهای دیگر استفاده کنیم.

با تشکر
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول
6 تشکر کننده از Reza: