نمايش پست تنها
قديمي February 2nd, 2007, 23:46   #12
ario
Senior Member

ario's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران - كرج - مهرشهر
تشکر از ايشان: 1,387 بار در 769 پست
ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)
0

با عرض سلام و آرزوي روز و شبي خوش براي شما عزيزان

2-3 ماه پيش در اين رابطه من هم چنين پيشنهادي به مديران سايت داده بودم كه متاسفانه به نتيجه ي خاصي نرسيديم....
-------
يكي از مشكلاتي كه وجود دارد , تداخل تريدي است!
يعني مثلا" استاد فرخ gbp-usd 1H پيشفروش ميكنند... و همزمان با ايشان هم فرد ديگري معامله ي اشتباهي بر روي gbp-usd اعلام ميكند و خريد ميكند , ولي به گمان خود و به دليل عدم وجود تجربه كافي قادر به تشخيص اشكالش نيست... و بسياري از تازه واردين هم هر دو پوزيشن را ميگيرند كه يكيش به سود ميرود و قاعدتا" ديگري به ضرر! و اين جوري خود روش هم زير سوال ميرود....

*****مشكل ديگر هم زمانيست كه فردي منتظر اعلام باز كردن و يا بستن پوزيشن از جانب استاد فرخ است كه بايد براي ديدن پست جديد مرتبا" صفحه را refresh نمود و اين خود باعث شلوغي سايت و مواجه شدن با "پيام سيستم" عزيز ميگردد.
و همچنين از تداخل پست ها ميتوان به هنگام ارسال سيگنال هاي غلط و همچنين پرسش هاي مكرر افراد تازه وارد اشاره كرد كه باعث عدم تمركز اساتيد و مشكلات ديگر ميشود....

من هم نظرم اين است كه بعد از رتبه بندي تريدر ها , افراد تازه كار و مبتدي يا در لايو تريدينگ متوسطه اقدام به اعلام پوزيشن خود نمايند و يا در تاپيك شخصي شان....

كه البته تاپيك شخصي و همچنين لايو تريدينگ مقدماتي( و يا متوسطه) يك فايده اي كه دارد اين است كه افراد تازه كار از روي نحوه ي واكنش ديگران متوجه ميشوند كه آيا اصلا" كسي به پست هاي ايشان توجه ميكند يا خير!!!
---------------
يك كار ديگر هم تاپيك مختص هر جفت ارز ميباشد كه در آن چند تن بتوانند حضور داشته باشند و پوزيشن هاي فقط يك جفت ارز را اعلام نمايند , كه البته جناب مدير فرمودند : نميشود! (پس هيچي)
----------------
فكر ميكنم اگر كه يك تالار جديد تشكيل بدهيد بد نباشد , كه البته براي اين كار هم كه تالار سيگنال ها وجود دارد! ( با اين فكرم! )
------------============================-----------
پس بهتر است كه هر كس در تاپيك خود اقدام به اعلام پوزيشن نمايد.... و در كنار آن لايوتريدينگ متوسطه براي آماتور هايي مثل من و نيز تاپيك پشتيباني لايو تريدينگ نيز وجود داشته باشد.
تاپيك لايو تريدينگ كنوني هم كه به پشتوانه ي جناب فرخ به قوت خود باقي بماند و البته جهت ايجاد حالت آرشيوي و نيز كم شدن سوالات در لا به لاي پست هاي ايشان , فقط ايشان در تاپيك پست بزنند و ديگران سوالاتشان را در تاپيك ديگري مثل پشتيباني مطرح نمايند كه جناب فرخ هم بر اساس اهميت يا در لايود و يا در پشتيباني به كاربران پاسخ دهند....
پايان!
ario آفلاين است پاسخ با نقل قول