نمايش پست تنها
قديمي February 2nd, 2007, 19:32   #1
hossein shariat
Senior Member

hossein shariat's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 1,089 بار در 325 پست
hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)hossein shariat (سطح 2)
Exclamation انتقاد و پیشنهادات در مورد تاپیک Live Trading

0

یک زمانی دوستان در سایت می خواستند قسمتی را راه اندازی کنند که چند تن از اساتید خبره سایت در آنجا به صورت زنده سیگنال معاملاتی ارائه کنند.اگر اشتباه نکنم علی جان این پیشنهاد را داده بود.
این کار به دلایلی عملی نشد اما جناب فرخ تایپیکی به نام live trading زدند و عملا همین کار را شروع کردند که بسیار عالی بود و حقیقتا من یک نفر که شخصا از آن خیلی استفاده می کردم.
در حال حاضر مدتی است که جناب فرخ کمتر حضور دارند و تایپیک مذکور هم اگر نگوییم کاملا ولی تا حد زیادی از اهداف خود فاصله گرفته.یکی میاد میگه بای کن که الان میترکه اون یکی که به قول خودش در سایتهای بورسی هم شناخته شده هست(شوکوپارس و مقاله نردبانهای کثیف کامیار فراهانی که یادتون هست)شانسی بای و سل میده و ...
خب البته ناگفته پیداست که هیچ تریدر برجسته ای بدهکار ما نیست که بیاد معاملاتش را در معرض دید ما قرار بده.اما وقتی یکی مثل جناب فرخ پیدا میشه که بی منت این کار را میکنه و همین طور دوستان دیگه ای مثل دکتر مجید و شاخص و کاکولوکیا و... به نظر می رسد باید فضای بهتری برای ایشان فراهم کنیم.از طرفی در یک چنین فرومی هر عضوی تا از قوانین تخطی نکرده حق دارد هر جور دوست دارد پست بزند اگرچه پستهایش فاقد هر گونه فایده و پایه علمی باشد.
بنابر این من پیشنهاد می کنم دسترسی تایپیک مذکور فقط برای تعداد معدودی از اعضای برجسته(که شاید بیش از 10 نفر لازم نباشد)قفل شود تا معاملاتی که در این تایپیک ارائه می شود واقعا قابل استفاده علمی و عملی باشد.یک تایپیک دیگر لایو تریدینگ مقدماتی هم برای استفاده عموم باز شود تا آماتورهایی مثل من معاملات خودشان را در آنجا قرار دهند.
تعیین افرادی که به تایپیک اصلی دسترسی دارند با مدیران تالار سیستمها باشد و به مرور هم اگر دیدند کاربری در تایپیک مقدماتی هست که معاملات خوبی دارد دسترسی او را هم به تایپیک اصلی باز کند.
البته این تایپیکها با همین سبک تحت عنوان لایو تریدنگ پیشرفته و متوسطه چندی قبل توسط جناب شاخص ایجاد شد اما نمی دانم چرا رها شد؟انجام همان پروژه اکنون حیاتی تر به نظر می رسد.نمی دانم شاید یکی از دلایل حضور کم رنگ تر جناب فرخ هم همین خراب شدن تایپیک مذکور باشد که خب باید از خودشان بپرسیم...
خلاصه حیف این تایپیکه که بسیاری اوقات نزدیک 30 تا 40 نفر بیننده آن هستند.

آخرین ويرايش توسط hossein shariat در February 2nd, 2007 و ساعت 19:46
hossein shariat آفلاين است پاسخ با نقل قول
10 تشکر کننده از hossein shariat: