نمايش پست تنها
قديمي April 10th, 2010, 02:56   #466
ehsanshok
Senior Member

ehsanshok's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2009
محل سكونت: کرج
تشکر از ايشان: 2,225 بار در 509 پست
ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)ehsanshok (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ehsanshok
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله asagh نمايش نوشته ها
با سلام و خسته نباشید

ببخشید شاید اینجا جاش نباشه ولی جایه دیگه ای پیدا نکردم

اقا من یه ابزاری. برنامه . چه میدونم یه چیزی نیست مثل ماشین حساب با هاش حساب کنی مثلا از قیمت 1.5520تا مثلا 1.5550 با حجم 0.01 چند پیپ میشه یا مثلا اگه ما بخایم 20 پیپ با حجم 0.05 بدست بیاریم قیمتم مثلا 1.5530 باشه(اوپن پرایس) حساب کنه تا چه قیمتی پیش بره 20 پیپ میشه

تشکر میکنم

اگر که راهنمایی کنید ممنون میشم
پاینده ایران
سلام. عجب سوالی !!! فکر کنم قسمتی که نوشتید 20 پیپ منظورتون 20$ بود. البته جسارت نمیکنم؛ ولی در حد اطلاعاتم میگم که پیپ همونی هست که شما محاسبه میکنید:30=15520-15550
اما اگه دلارش رو میخواید فرق میکنه. حدس میزنم نه تنها جفت ارز با جفت ارز بلکه بروکر با بروکر هم متفاوت باشه. مثلا یورو به دلار هر پیپ با یک صدم لات میشه صد تا تک تومانی یا هر پیپ با یک لات میشه ده $ خودمون. ولی یورو به پوند هر پیپ فکر کنم صد و چهل تومان خودمون میشه. حالا اینها برا بروکر آلپاری روسیه بود. هر بروکری جدا جدا این ها رو نوشته. کافیه محاسبش رو توی اگسل بنویسید و بعد عدد رو جایگزین کنید. کار سختی نیست.