نمايش پست تنها
قديمي June 21st, 2008, 23:29   #40
HardyLaity
Senior Member

HardyLaity's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 506 بار در 129 پست
HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)HardyLaity (سطح 1)
جمع بندی و اصل موضوع

0

قبل از جمع بندی باید از دوستان عزیز و بالاخص مدیر محترم آقا رضا که به دعوتم مطالب این تاپیک را پیگیری فرمودند تشکر کنم

توضیح : اگر شما علاقه ای به بهینه کردن و تعویض سیستم عاملتون ندارید و (+) شغل مناسبی هم جدای ترید ( یا پشتوانه مالی قوی ) دارید اصلا نمیخواد این پست و پستهای قبلی این تاپیک رو بخونید پست بعدی به بعد رو بخونید

ما از ویندوز که نمیدانیم چگونه کار میکند و نیاز به سخت افزار بروز دارد استفاده نمیکنیم و از لینوکش استفاده میکنیم چون حتی اگر ندانیم که چگونه کار میکند از اطرافیانمان که در برنامه نویسی تبهر دارند برای رفع مشکلات احتمالی آینده میتوانیم کمک بگیریم و بر روی سخت افزار کنونی ما به راحتی کار میکند

ما به عنوان یک فرد تازه وارد در یک جمع دوستانه و تخصصی میتوانیم به سرعت پیشرفت کنیم با شجاعت افکارمان را بیان کنیم به نکاتی که از دیدمان جالب نیستند خرده بگیریم . روابط جدید بر قرار کنیم و برای خودمان اعتبار جذب کنیم

این دو پارامتر را اگر خوب درک کنیم و به فنون اون مسلط بشیم در هر جای دنیا که باشیم میتونیم گلیم خودمون رو از آب بیرون بکشیم شاید اینجای بحث برای شما مبهم باشه اینها چه ارتباطی به هم دارند . یه نگاه به دورو برتون بکنید هر جای دنیا که باشید اطراف شما پره از سیستمهای آلوده به ویروس - سیستمهای قدیمی که باید دور انداخته بشن - کاربرانی که اینقدر سیستمشون رو برای عیب یابی و نصب ویندوز پیش نصاب بردند که به سطوح اومدند و .......

نمیخوام بگم کارو تریدمون رو تعطیل کنیم بریم دنبال نصب لینوکس اصلا این مد نظرم نیست میخوام یه لحظه پیش خودتون فکر کنید که ما برای تامین نیازهای روزانمون در هر کجای دنیا که باشیم لنگ نمیشویم همین . این فکر تازه اولین قدم برای ورود به بازارهای جهانی و بخصوص بازار فارکسه نقطه سر خط

حالا احتمالا پیش خودتون اینطور فکر میکنید : بابا یکی زنگ بزنه تیمارستان این بابا بدجود حالش خرابه . نه به اون همه طرفداریاش که الابلا باید لینوکس نصب کنید نه به اینحرفش که میگه هر چی میخواین نصب کنید بکنید ترید مهمه .

حرف شما کاملا متین هستش من تا اینجای بحث علاوه بر اون که شما دوست گرامی را یکم با دنیای زیبای لینوکس آشنا کردم اون دسته دوستانی که احتمالا پیشنیاز ورود به بازار فارکس را که همون بی نیازی مالیست را دارا نیستند به ابزاری مسلح کردم که اگه یکم زرنگ باشن روزی کلی میتونند ازش در آمد داشته باشند - سیستم عامل مجانیه ولی برای کسی که خودش نصب کنه وقتی شما نصب میکنید که پول نرم افزار نمیگیرید حق الزحمه نصب میگیرید به علاوه کلی چیزای دیگه

اگه حوصلتون از خوندن اراجیفم سر اومده و الان دارید کلی ناله نفرینم میکنید بهتون میکم صبر کنید اولین تارگت ۵۰۰ پیپی که با هم زدیم حوصلتون میاد سر جاش بزودی میریم سراغ استراتژی آزاد البته به شرط حیاط