نمايش پست تنها
قديمي April 9th, 2010, 04:48   #8
بهزاد اقبالی
مدیر تالار تحلیل بنیادی - کاربر برگزیده شهریورماه 87

بهزاد اقبالی's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2006
محل سكونت: سرزمین همیشه جاویدان ایران
تشکر از ايشان: 24,431 بار در 2,729 پست
بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)بهزاد اقبالی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به بهزاد اقبالی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mr_reza110 نمايش نوشته ها
سلام
بنده به عنوان كسي كه هم در فاركس و هم در بازار بورس (البته به صورت آماتور ) كار مي كنم بورس هر دو را سود آور ميدانم ولي بورس ايران تابع قوانين خاصي نيست كه اين قدري كار رو مشكل مي كنه ! در غير اين صورت بورس عاليه
در نمایشگاه بورس امسال شرکتی حضور داشت که نماینده شرکت terqouise Partner انگلستان بودند. با مدیر پورتفوی این شرکت که صحبت میکردم متوجه شدم که بیش از 110 سرمایه گذار خارجی با چند میلیارد سرمایه از طریق این شرکت داره سرمایه شون در بازار سهام ایران مدیریت میشه. برای من هم جالب بود. وقتی ازش پرسیدم چرا سهام ایران ، گفت که در بازار سهام ایران فرصت هایی نهفته هست که در بورسهای بین المللی به سختی پیدا میشه.

حقیقتش بنده هم باایشون موافقم. بازار سهام ایران از کارایی کمتری نسبت به بورس بین الملل برخورداره و در بسیاری مواقع قیمت ها تعدیل نمی شوند. بنده از گوشه و کنار بسیار می شنوم که قیمت ها در بورس ایران دستکاری میشن یا اینکه صف های خرید الکی درست میشه. اما من میگم همه اینها درست ولی میشه نوع نگاه رو هم عوض کرد و مثل همین پورتفوی انگلیسی به بازار نگاه کرد.

پ ن: برخی از دوستان پیام گذاشته بودند و سوالاتی رو مطرح کرده بودند. در پاسخ باید بگم بنده در بازار سهام تازه کار هستم و در این بولتن هم تحلیل اقتصاد بین الملل به عهده بنده هست. اما سوالات رو از همکاران میپرسم و جواب رو در اختیار دوستان قرار خواهم داد. امیدوارم بتونیم همچون گذشته های نه چندان دور اطلاعاتمون رو با هم تقسیم کنیم و تالار سهام سایت سرمایه رو جانی تازه ببخشیم.

پ ن 2: سهام رانفور بر اساس تحلیلی که صورت گرفته احتمال رشد 300 درصدی رو در 6 ماه آینده داره.