نمايش پست تنها
قديمي November 29th, 2008, 23:41   #31
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: ايران سبز
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 851 پست
Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
در مورد قانون ۳۰٪ توضیح بدم که ظاهرا مورد انتقاد تعدادی از دوستان هست.

ابتدا بار دیگر بند مربوطه را با دقت بخوانیم:

همانطور که در همین تاپیک نوشتم، هدف از این بند، کاهش نقش شانس در برنده شدن می باشد.

جناب Extacy نوشته اند:

به نظر شما کسی که یک پزیشن با لات تقریبا بالا بدون استاپ و تارگت باز کند و آنرا چند روز به حال خود رها کند، باید در مسابقه رتبه کسب کند؟

این بند قوانین مقدار سود هیچ معامله ای را (چه از نظر pip و چه دلار) محدود نمی کند. اما برای اثبات اینکه این معامله شانسی نبوده، شرکت کننده باید چند معامله مشابه نیز داشته باشد تا مقدار سود یک معامله از 30% سود ناخالص نهایی بیشتر نشود.
یک ماه هم فرصت کمی برای این موضوع نیست.

باز هم تکرار می کنم: بعید می دانم این قانون برای تعداد زیادی از شرکت کنندگان مشکل ایجاد کند.

مثلا جناب Farhad 5 در این پست این قانون را علت کال شدن برخی دوستان عنوان کردند. در حالی که بدون در نظر گرفتن ۴ معامله آخر که با زیان شدیدی بسته شدند، سود ناخالص جناب Farhad 5 بیش از 4000$ و سود بزرگترین معامله 711$ بوده است. یعنی کمتر از 18%. لذا بودن یا نبودن این قانون هیچ تاثیری در نتایج ایشان نداشته است.

در مورد جناب هم به rasputin همین وضعیت به همین صورت بوده است.

فکر می کنم برخی دوستان 30% سود خالص نهایی یا 30% بالانس اولیه را مد نظر قرار می دهند. در حالی که در قانون به صراحت ذکر شده: 30 درصد سود ناخالص نهایی(مجموع سود معاملات سود ده)

لطفا این قانون برای هر یک از شرکت کنندگان دوره اول مزاحمتی ایجاد کرده، با قرار دادن statement موضوع را اعلام کند.

با تشکر
سلام آقا رضا.

بالانس من در پایان مسابقه 1535.49 بوده است.

با فرض اینکه با این مقدار بالانس جزو نفرات اول میبودم :

بیشترین سود من روی طلا با حجم 0.20 لات و 724$ بوده است. آیا سود این پوزیشن از حساب کسر میشده ؟ (با فرض دراو داون پایین !)

لطفا کامل توضیح بدید که مقدار سود این پوزیشن چند درضد سود ناخالض حساب بوده.

ممنون میشم همه نکات رو بفرمایید.
ارادتمند - مهدی.
فايل ضميمه
نوع فايل: zip FXT200129.zip‏ (8.5 کیلوبایت, 4 نمایش)