نمايش پست تنها
قديمي November 6th, 2010, 18:03   #1725
m_star1316
Senior Member

m_star1316's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 393 بار در 144 پست
m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)m_star1316 (سطح 3)
قضاوت با شماست

5

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
اگر قرار باشد برای هر شهر یک تاپیک ایجاد شود، صدها تاپیک غیر مفید ایجاد خواهد شد.
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
اگر در تالار مرتبط اجازه ایجاد تاپیک داده نشده، به این معنی است که نباید تاپیک را ایجاد کنید.
این نقل قول ها از جانب فردیست که قرار است بعنوان مدیر سایت جنبه بی طرفی و انصاف را رعایت نموده و به جای اعمال نظرهای شخصی ٫ درازای وقت گرانبهایی که کاربران برای ارتقای علمی سایت میگذرانند ٫ ایشان نیز حداقل خدمات را در اختیار آنان قرار دهند.
چطور تاپیکهایی با عنوانین تریدرهای شهرهای مختلف(البته هرچه بزرگتر بهتر) از نظر شما مفید میباشد ولی برای بعضی شهرهای از نظر شما کوچک غیر مفید و زاید میباشد!!!!!
اگر چنین است پس لطفا جزو قوانین سایت این بند را هم اضافه نمایید که برای کاربران شهرهای بزرگ امتیازات ویژه ای قایل هستید .

یاد این جمله معروف میافتم که میگوید : همه در برابر قوانین برابرند ولی بعضی ها برابرترند.

متاسفانه در این سایت شاهد نوعی دیکتاتوری و فیلترینگ از نوع مینیاتوری خود هستیم .
حال میفهمم چرا بسیاری از بزرگان پیشین این سایت وزین را دیگر نمیبینیم و در عوض در سایتهای همسایه با عناوین دیگری مشغول فعالیت هستند.

همانطور که در پیام خصوصی هم به شما گفتم حداقل کاری که میتوانستید بکنید این بود که تاپیک مزبور را به محل مناسب (ازنظر خودتان) منتقل کنید نه اینکه اقدام به حذف آن بنمایید.(البته در جمله ایکه از قول شما در بالا میبینیم چنین برمیآید که به جای اینکه مفید و یا غیر مفید بودن مطلب را کاربران ٫که سرمایه های واقعی سایت سرمایه هستند تشخیص دهند شما خود مبادرت به چنین کاری کرده و میکنید.در نقش یک شورای نگهبان مینیاتوری)
قضاوت را به کاربران خوب و صمیمی سایت میسپارم و برای تمامیشان آرزوی موفقیت میکنم.
این آخرین پست من در این سایت خواهد بود.
خدانگهدار

آخرین ويرايش توسط m_star1316 در November 6th, 2010 و ساعت 18:09
m_star1316 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از m_star1316: