نمايش پست تنها
قديمي June 10th, 2009, 09:09   #1589
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله behrouz-fx نمايش نوشته ها
سلام
کلا علاقه ای به مسائل حاشیه ای ندارم و سعی میکنم از اختلاف نظر ها و کدورت ها دور باشم اما در مورد این موضوع،مواردی وجود داشت که با عرض پوزش بیان میکنم.
به فرض اینکه جناب اقبالی ، هدفشون، دفاع از کاندیدای مورد نظرشون بوده ،خواهشمندم اندکی دقت کنید:
اولا اینکه اطمینان دارم که ایشون نامی از فردی نمیبردند.
ثانیا باعث میشد تا با پارامترهای کلان اقتصادی و تاثیر آنها و نحوه محاسبه بیشتر آشنا شویم.
ثالثا کلاهی که در این دوره سرمان رفت ، لا اقل با این اطلاع رسانی ، در دوره های بعدی بر سرمان نمیرفت، یعنی لا اقل 4 سال بعد میتوانیم قضاوت کنیم که آمار داده شده ، معیار صحیحی برای قضاوت هستند یا خیر؟
اما چه اتفاقی افتاد ، در همان ابتدا ، دوستانی که به خود حق هر گونه آزادی و اظهار نظری را میدهند ، این حق را برای جناب اقبالی محفوظ نمیدانند .گیرم شما عقل کل ،گیرم شما همه چیز را پیش از بیان شدن میدانید، چگونه وقتی ایشون توهینی به کسی نکرده و هنوز حرفی نزده ، به خود اجازه هر توهینی و هر حرفی را میدهید؟
(بنده کاسه داغتر از آش هستم)
جناب البرز اگر برای شما این مدل حرف زدن راحت است ، برای بنده ناراحت کننده است که اینگونه ایشون رو خطاب قرار دهید.اگر با این گونه صحبت کردن راحت هستید ، پس قاعدتا نباید از صحبتهای بنده هم ناراحت شوید و یک طومار در پاسخ به من بنگارید!فکر میکنید زحمات زیادی که جناب اقبالی برای سایت کشیده اند ، برای سرگرمی بوده است؟

.شما چگونه به راحتی به جای همه یا 80 درصد سایت حرف میزنید؟ از کجا معلوم که 80 درصد سایت ، دوست نداشته باشند که این موارد را بشنوند؟
خیلی ممنون که به فکر ایجاد نشدن کدورت در سایت هستید! توجه داشتید که همین پست کوتاه شما به راحتی پایه ایجاد کدورت شد؟
یک سوال از شما دارم .انگار شما بدتون نمیاد که حاشیه و جنجال درست کنید؟ واقعا از این کار لذت میبرید؟ چه چیزی باعث شده که در بسیاری موارد ، خیلی رک و روان به خود اجازه هر گونه اظهار نظری بدهید؟ نمیتونستید لا اقل به احترام ایشون 10 پست صبر کنید؟ منظورم فقط این مورد و این تاپیک نیست!

اگر کسی نیست ،بنده به شما میگم ، تو که لالایی بلدی ، چرا خودت خوابت نمیبره و لازم به گفتن نیست که شما خیلی جاها حاشیه ساز بوده اید!
در ضمن آیا قرار بود بحثی شکل بگیره؟ اصلا شما اجازه دادید بحثی شکل بگیره؟

کسی به کسی توهینی نکرد ، اما آقای حقوق بشر و انتقاد ، شما به چه حقی به این راحتی فردی را مدیر کودکستان خطاب میکنید؟فکر میکنم اغلب افراد سایت با فردی موافق و با فردی مخالف باشند ، اما آیا همه شروع به کوبیدن و تمسخر یا تعریف و تمجید میکنند؟این رو هم بگم که مواردی از گذشته و خصوصیات خیلی ها میدونم که نشون دهنده اینه که انسان های بزرگی هستند.

جناب البرز ، دوست تحصیل کرده و با سواد و سرد و گرم چشیده ! خیلی ممنون که کشور را به گنداب تشبیه کردید یا لا اقل عملکرد مدیران را ، اما محض اطلاع خدمت شما عرض میکنم که افرادی با طرز تفکر شما باعث شدند تا مدیرانی بر سر پست ها باشند که نمی خواهند.جناب البرز ، جناب کلاید ، دقیقا همین طرز تفکر شما را عده زیادی در دور قبل هم داشتند و همین طرز تفکر ما را به اینجا کشانید!.فکر میکنید با شرکت نکردن ، قرار است سال آینده تحولی ایجاد شود ؟ ذره ای احساس نمیکنید که اگر حتی این دوره و دوره های بعدی هم شرکت نکنیم ، این تحول در زمانی اتفاق خواهد افتاد که سالها قبل از آن، ما از دنیا رفته ایم.گویا شما از جایی که در آن زندگی می کنید ، چندان اطلاعی ندارید.
دوست عزیز ، امضای شما توهین به خیلی ها نیست ؟ کلا حق انتقاد را فقط برای خودتان محفوظ میدانید یا زبونم لال دیگران هم چنین حقی دارند؟
البته توجه داشته باشید که این نقد یک پست 5 خطی از شما بود که اگر حوصله داشتم ، تعداد کلمات آن را هم میشمردم.
در پایان و جدا از همه این حرف ها ، شاد بودن و سلامت بودن و موفق بودن شما و دیگر ایرانیان ، خواست قلبی بنده است.
دوست عزیز من از صحبتهای شما به هیچ عنوان ناراحت نشدم، شما از من خواستید که طومار ننویسم به روی چشم من هم به چند خط در تائید فرمایشات شما بسنده می کنم،من نظرم رو فکر کنم به دفعات در رابطه با این موضوع بیان کردم، نظر شما رو هم مطالعه کردم، تفسیر جالبی از صحبتهای یک نفر بزرگتر و با تجربه تر از خودتون بود، که به این دلیل به شما تبریک می گم.

از این هم که اینقدر صحبتهام تونسته روی شما و بقیه تاثیر گذار باشه خوشحال هستم.