نمايش پست تنها
قديمي April 5th, 2009, 11:31   #38
azim_274
Senior Member

azim_274's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
محل سكونت: اصفهان
تشکر از ايشان: 376 بار در 144 پست
azim_274 (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به azim_274
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله storyline نمايش نوشته ها
سلام
من هم سال پیش به این گزینه فکر می کردم اما یک مساله وجود داشت. اولا چون رزولوشن صفحه لبتاب بیشتر و گسترده تر از pda و موبایل است سرعت لود پایین می آمد. ثانیا چون نسخه متاتریدر pda برای موبایل طراحی شده است پس سرعت و دقت هماهنگی بیشتری دارد. در نهایت امسال یک pda خریدم با مارک HTC مدل touch 3g و سه ماه است که باهاش کار می کنم و بسیار راضی هستم.
سرعت بالای ارتباط که حتی گاهی از لبتابم بیشتر است. من با سه بروکر کار می کنم که گاهی هر سه در حال دریافت اطلاعات هستند. یک نسخه pda و دو نسخه اسمارت فون و هر سه می تواند همزمان آنلاین باشد.
من کمتر روی پاکت پی سی معامله می کنم و سعی می کنم روی لبتابم معامله و اردر را بگذارم و روی پاکت پی سی روند را دنبال می کنم و در تریلینگ کردن در سود و مدیریت سرمایه یعنی کم کردن حجم معامله در سود و تریلینگ استاپ از آن استفاده می کنم و همین توصیه را هم دارم.
راستی وزن پاکت پی سی من حدود 96 گرم است که سبکترین پاکت پی سی است و با ایرانسل و همراه اول کار می کند و سرعت خوبی هم دارد.

امیدوارم که این اطلاعات به کارتان بیاید

شادزی

سلام
ببخشید دو تا سوال داشتم
1- هزینه ایرانسل برای این کار معمولا چقدر است مثلا یک ساعت چک کردن مداوم و مثلا پزیشن گیری توی یک ساعت
2- قطع شدن ارتباط با ایرانسل زیاد اتفاق می افتد یا به ندرت

کی ترید کردن از کجا ترید کردن مهمتر است
azim_274 آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از azim_274: