نمايش پست تنها
قديمي April 8th, 2007, 15:57   #3
mb
Senior Member

mb's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
تشکر از ايشان: 882 بار در 372 پست
mb (سطح 1)mb (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Arak_fx نمايش نوشته ها
سلام .

آقا ببخشید چرا سرمایه گذاری ها را پیشنهاد میکنید ؟ تجربه نشان داد که طرح سرمایه گذاری ها که به عنوان کم ریسک ترین سهام ها ازشون نام میبردند شکست خورد .

سرمایه گذاری معادن فلزات و ساختمان ایران سهام خوبی هستند سهام توسعه صنعتی هم که کف قیمتشه و به سطح حمایتش خورده ولی کلا سهام جالبی نیست . سرمایه گذاری پتروشیمی هم اگر به خاطر طرح های پتروشیمی مد نظرتونه اوضاع شرکتش شنیدم جالب نیست . رینگ سازی هم که عددی نیست .

پیشنهاد من این سبده :
سرمایه گذاری معادن و فلزات یا معدنی و صنعتی چادرملو
نوسازی و ساختمان تهران یا سرمایه گذاری توس گستر
داروسازی سبحان
زامیاد یا سایپا ( فقط تا مجمع )
سیمان هم اگر از سبد حمایتی خارج شد فقط سیمان فارس و خوزستان

ارادتمند
با سلام وتشکر از شما

علت اصلی سهامهای انتخابی
1 نقد شوندگی بالا
2- اینکه در حال حاضر بین 60 تا 500 تومان میباشند
3-از سال 83 که اوضاع بورس خراب شده اکثر سهامها به کف قیمت خود رسیده ا ند
4- در صورت ارام شدن جو روانی جنگ و تحریم تمام سهامهای که نقد شوندگی خوبی دارند افزایش چشم گیری خواهند داشت ولی در صورت ادامه تحریم و یا صحبت از جنگ تمام سهامها ریزش خواند کرد
در این بین سهامهای که گران هستند بیشتر افت درصدی قیمت خو اهند کرد تا سهامهای که الان مثل رینگ مشهد که امروز با 1165 ریال بسته شدند (قیمت اسمی هر سهم 1000 ریال میباشد)
اگر یادتون باشه گاز لوله 44000 به بالا بود در سال 83 و الان چه قیمتی است حساب کنید چند درصد افت داشته

از بین سهام های که معرفی کردهاید با سیمان فارس خوزستان موافقم ومنتظر رسیدن زمان خرید ان هستم

در هر حال در حال تشکیل یک سبد کم ریسک(با الهام از نظریه مدرن پورتفولیو ) هستم و به مرور تا 15 سهم مختلف به ان اضافه یا کم خواهم کرد

از راهنمایی شما متشکرم دوست عزیز

آخرین ويرايش توسط mb در April 8th, 2007 و ساعت 16:12
mb آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از mb: