نمايش پست تنها
قديمي August 9th, 2010, 00:28   #298
danialfx
Senior Member

danialfx's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2009
محل سكونت: اتوبان ساري-شیراز و تاپیک کتابخوانی قیمت ها
تشکر از ايشان: 1,173 بار در 316 پست
danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به danialfx
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ALFRED نمايش نوشته ها
با سلام به همگی

دوستان من در بازی تراوین ثبت نام کردم ولی نه تنها خوشم نیومد بلکه گفتم عجب بازی مصخره ای (واقعا حیف

وقت ) .

راستی می دونین چرا این بازی اعتیاد اوره / دلیلش یک جمله است : میل به قدرت طلبی انسان که هم می

تونه نقطه قوت باشه و هم نقطه ضعف .

( نمونه اش همین... که به بهانه ... برای حفاظت از قدرت دست به چه کارهایی نزدند و به نام ... خون مردمو

ریختن ( اخه چقدر نقطه چین /افسوس که نمیشه حتی انتقاد کرد . واقعا چرا؟؟؟!!!!!!!!!!!)

در این بازی هم به نظرم با پیام هایی که می دهند و ایجاد مسئولیت در بازیکنان و ... می خواهند این حس رو

به چالش بکشانند . من به محض ورود پیغام شما رئیس دهکده اید دریافت کردم و یک نفر دیگه هم اومد تو

دهکدم (چقدر بی نمک) .
سلام دوست عزیز
راستش روزهای اول این بازی برای همه مسخره هست. ما هم اولین روزها تا جمعیتمون میخواست به 100 برسه و وارد اتحادی بشیم به نظرمون بازی مسخره ای میومد. ولی اگه جرئت دارید 1 ماه بازی کنید بعد میبینید چجوری خودتون رو گول میزنید و دلتون همش میخواد که بازی کنید و دیگه نمیتونید ازش دل بکنید

www.ouja-shomal.blogfa.com
danialfx آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از danialfx: