نمايش پست تنها
قديمي August 8th, 2010, 11:29   #295
danialfx
Senior Member

danialfx's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2009
محل سكونت: اتوبان ساري-شیراز و تاپیک کتابخوانی قیمت ها
تشکر از ايشان: 1,173 بار در 316 پست
danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)danialfx (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به danialfx
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله viilll نمايش نوشته ها
سلام
من سرور 1 - 5 - 7-8 بودم و دوباره امسال هم سرور 2 و 3 ثبت نام کردم . سرور یک که اگر یادت باشه با مشکل و چیت و رابات و .... مواجه شد . من هیچ کدوم رو تموم نکردم . هر بار پشت دستم رو داغ کردم و اومدم بیرون اما به 1 ماه نکشیده دوباره ثبت نام کردم!!! اعتیاده دیگه
راستی پایه ای سرور جدید شد ثبت نام کنیم؟؟؟!!!!!!!!
تو این سرور 2 13-14 اکانت رو میچرخوندم . یعنی دو نفر بودیم که کلا خودمون دوتا یه اتحاد 29 نفره داشتیم!!
من همیشه تو شمال غرب بازی میکنم . نژاد مورد علاقه ام هم گول هت.
وترانی ها همیشه همین جورین . اولش کولاک میکنن اما وسط کار به هم میریزن.
الان هم تو رور 2 هنوز اکنتم هت و دوستم به عنوان محل تولید منبع و کاتا ازش اتفاده میکنه.اتفاقا بعد از پست دیروز وسوسه شدم یه سر زدم . دیدم کلا 1 جاسوس دارم و 35 کاتا و 50 سرباز پیاده!!!!!
آقا بیخیال شو تا دوباره ما رو آلوده نکردی....ای رفیق ناباب ای زغال خوب.....دست بردار............
اما شطرنج رو پایه ام . تو یاهو میتونیم آنلاین بازی کنیم. اگر خواستی بگو تا بریم.
دوستان بازی کانتر آنلاین هم برای وقتهایی که میخواین ذهنتون از چارت و معامله دور بشه توصیه خیلی خوبیه.میتونید تو سرورهای ایرانی بازی کنید . هر دور 3 دقیقه طول میکشه حداکثر (نه مثل تراوین 13 ماه!!!!)
من خودم معتادم. من رو وسوسه نکن نه. جدا بیخیال. حوصله تراوین رو دیگه ندارم. ازش میترسم
اره سرور 1 رو خبر دارم .همه سر کار بودن
من رومی و جنوب شرقی
مولتی اکانت بودن هم حال میده. ایول

ولی شطرنج خوبه/. پیام خصوصی میدم که یه وقتی تعیین کنیم و بازی کنیم . یکم ازت ببازم

www.ouja-shomal.blogfa.com
danialfx آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از danialfx: