نمايش پست تنها
قديمي June 5th, 2010, 11:23   #150
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Khakestari نمايش نوشته ها
جناب البرز سلام
من با پيشنهاد شما مخالفم
زيرا اين قضيه باعث مي شود كه دوستاني كه تازه وارد هستند نتوانند وارد بحث شوند . ولو اينكه تازه كار باشند و مطالبشان غير مفيد . ثانيا اين موضوع باعث مي شود كه ديگران شروع به دادن پست هاي غير مفيد كنند و يا مطالب را كپي كنند تا امار پست هايشان بالاتر رود .
اگرمعيار را بر پايه اعتبار و تشكر قرار بدهيد، باز هم جاي ايراد هست زيرا اين قضيه باعث مي شود افراد با چند ايدي ثبت نام كنند و هي از خودشون تشكر كنند و اعتبار بدهند (كه نمونه ان مستند موجود است اگر خواستيد!) .

اگر قصد، كار ماندگار است. پيشنهاد من خلاصه كردن تاپيك هاي مفيد و ذخيره در تالار منابع، از همه چيز واجب تر و مفيد تر است، كه هم از تكرار مطالب جلوگيري شود و هم منبعي خوب براي اينده، و در نهايت پست هاي اضافه نيز به اين صورت حذف خواهند شدو مطالب مفيد ماندگار!

با تشكر
تالارهای قبلی به همون شکل قبلی باقی خواهد ماند، من نگفتم که روند کلی کار تغییر کنه، فقط گفتم یک بخش اضافه کنیم.

در مورد اینکه چه جوری افراد رو انتخاب کنیم هم من بعنوان مثال اون چند مورد رو خدمتتون عرض کردم، می شه با گذاشتن مسابقاتی که هر 3 ماه برگزار بشه 3 نفر اول رو به این تالار راه داد یا اینکه رای گیری کنیم یا اینکه افراد به پستها امتیاز بدهند.

خیلی راههای زیادی برای وارد شدن به این تالار وجود داره، اگر تصمیم قطعی برایجاد چنین تالاری گرفته شد می شه راجع به نحوه ورود افراد به این تالار تصمیم گرفت.