نمايش پست تنها
قديمي May 28th, 2010, 23:59   #141
مسعود رهجو
مدیر سابق تالار سیستمها و روشهای معامله

مسعود رهجو's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: در آغوش خدا
تشکر از ايشان: 30,640 بار در 4,644 پست
مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)مسعود رهجو (سطح 10)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
کسری جان، خودتون خوب میدونید که من هیچگونه رابطه و مراوده ای با شما نداشته و ندارم که بخوام از شما چیزی در دل داشته باشم. قصدم از اون گزارش تنها برای جلوگیری از بوجود آمدن برخی مسائل بود که خوشبختانه یا متاسفانه بوجود آمد. لطفاً مسائله رو برای خودتون بزرگ نکنید و یا بهتره بگم که با مظلوم نمایی قصد گرفتن دست پیش و فرار رو به جلو رو نداشته باشید.

لطفاً جمله آخر متنتون رو به خودتون هم نسبت بدید. یادتون هم باشه که من و خیلی های دیگه تو این سایت اشخاص حقیقی هستیم و شما همچنان یک شخص مجازی ...

زیاده عرضی نیست

اسحاقی زاده
سلام حامد جان

بی خیال حامد زندگی ارزش ترش رویی را نداره من نمیدانم چه مسئله ای پیش آمده حتما سو تفاهم بوده
کسرا هم مثل خودت گل پسره این بدون همه در زندگی اشتباهاتی میکنند به قول صفدر در آشپز باشی میخواهد بگه آدم جایز الخطاست میگه " آدم خطاخوردست دیه کاریش نمیشه کرد" شنیدیم شاه داماد شدی مبارک انشاال.. خوشبخت بشی . یک دستی هم روی سر ما بکش .

"زیاده عرضی نیست "

رهجو

آخرین ويرايش توسط مسعود رهجو در May 29th, 2010 و ساعت 00:04
مسعود رهجو آفلاين است پاسخ با نقل قول
7 تشکر کننده از مسعود رهجو: