نمايش پست تنها
قديمي May 28th, 2010, 13:51   #140
Kasra
مدیر تالار بروکرها، مسئول تالار کامپیوتر و اینترنت

Kasra's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 10,328 بار در 1,400 پست
Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)Kasra (سطح 11)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
کسری جان، خودتون خوب میدونید که من هیچگونه رابطه و مراوده ای با شما نداشته و ندارم که بخوام از شما چیزی در دل داشته باشم. قصدم از اون گزارش تنها برای جلوگیری از بوجود آمدن برخی مسائل بود که خوشبختانه یا متاسفانه بوجود آمد. لطفاً مسائله رو برای خودتون بزرگ نکنید و یا بهتره بگم که با مظلوم نمایی قصد گرفتن دست پیش و فرار رو به جلو رو نداشته باشید.

لطفاً جمله آخر متنتون رو به خودتون هم نسبت بدید. یادتون هم باشه که من و خیلی های دیگه تو این سایت اشخاص حقیقی هستیم و شما همچنان یک شخص مجازی ...

زیاده عرضی نیست

اسحاقی زاده
حامد جان . لطفا شفاف صحبت کنید . موضوعی وجود نداره که بخواهم به خاطر آن دست پیش بگیرم و فرار رو به جلو بکنم .
از شما و هر کدام از دوستانی که مطلبی بر علیه بنده دارید تقاضا میکنم بدون توجه به قانون ممنوعیت اتهام به اشخاص حقیقی در همینجا بیان کنید .
البته بنده تا کنون هیچکدام از پست های توهین یا انتقاد به خودم را پاک نکرده ام . از آقا رضا و محسن دوست داشتنی هم درخواست میکنم پست هایی که برای خراب کردن من یا توهین یا هر چیز دیگری نسبت به اینجانب است را دیگر پاک نکنند .
خوب حالا که قراره شفاف صحبت کنیم . متن گزارشی که شما فرستاده بودید ، انتقاد در مورد این موضوع بود که در آواتار یکی از آی بی ها کلمه AST نوشته شده بود .
باید بگویم قبل از اجرای قوانین تالار بروکرها خیلی از آی بی ها در امضا یا آواتار خود اسم شرکت و تبلیغات خود را قرار داده بودند . که بنده برای تک تک آی بی ها نامه فرستادم و از آنها درخواست کردم این قانون را رعایت کنند . و کاربر مورد نظر امضا خود را تغییر داد . همچنین ایشان اسم شرکتشان را به طور کامل در آواتارشان نوشته بودند که حذف کردند و فقط کلمه AST باقی ماند .
با توجه به اینکه این کلمه نه آدرس سایت است و نه برند ثبت شده ، بنده نتوانستم چیز دیگری به ایشان بگویم .

جناب حامد لطفا از کلی گویی دست بردارید و موارد مورد ابهام را همینجا مشخص کنید تا توضیحات کامل خدمتتان ارایه دهم .

با احترام
مهدی نیاکی

آخرین ويرايش توسط Kasra در May 28th, 2010 و ساعت 13:59
Kasra آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از Kasra: