نمايش پست تنها
قديمي April 8th, 2010, 16:52   #16
behrouz-fx
Senior Member

behrouz-fx's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 3,297 بار در 761 پست
behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)behrouz-fx (سطح 6)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله isar نمايش نوشته ها
یکی از دوستان Mac OS X رو علامت زده.

اگر ممکه کمی توضیح بده در موردش.

یک سوال :

آیا نصب لینوکس، پارتیشن بدی درایوها رو برهم میزد ؟ یا درایوهای ویندوز قبلی رو حفظ میکد و با همونها کار میکند ؟

چه مقدار فضا برای نصب میخواهد ؟
سلام و درود بر برادر ایثار و تمامی دوستان
متاسفانه مدتها به علت مشغله فراوان و کم حوصلگی فعالیت نداشتم ، بد نیست از امروز یه خورده شروع کنم به فعالیت و همت مضاعف
ایثار جان سیستم عامل مکینتاش خیلی خیلی عالیه ،فقط 2 تا مشکل داره که تا حدی قابل حله.
مشکلاش اینه که سخت افزار خود کمپانی اپل رو می خواد تا سیستم عامل بتونه با حداکثر توانایی کار کنه.روی سخت افزارهای معمولی هم با نسخه قفل شکسته کار میکنه که بازدهی بالایی نداره.
دومین مشکل اینه که خیلی از نرم افزارها نسخه مکینتاش ندارند.راه حلی که من استفاده میکنم اینه که در کنارش ویندوز هم نصب کردم ، البته یه ویندوز اضافی هم به صورت مجازی نصب کردم که هر وقت کارم گیر افتاد توی چند ثانیه بالا میاد و ازش استفاده میکنم.
البته نرم افزارهای خود مکینتاش بسیار عالی هستند.
در کل وقتی شما با مکینتاش کار میکنید دیگه تمایل ندارید که از ویندوز استفاده کنید.
اگر با جزئیات بیشتری خواستید بفرمایید تا بگم خدمتتون
راستی اون کاهوی جادویی چطوره؟