نمايش پست تنها
قديمي December 12th, 2009, 16:40   #167
emilvr
Senior Member

emilvr's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2008
محل سكونت: Persia Empire
تشکر از ايشان: 3,837 بار در 919 پست
emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)emilvr (سطح 6)
0

امی خوام چند تا از بازی هایی که جدیدا ازشون فارغ شدم و واقعا از بازی کردنشون لذت بردم رو معرفی کنم :

1 - RESIDENT EVIL 5

نسخه 5 بازی این بازی معروف که تو ژاپن به اسم Biohazard معروفه کاملا با نسخه های قبلی این بازی فرق می کنه، اگه شما هم مثل من از کسانی باشید که 3 نسخه PS1 این بازی و نسخه شماره 4 بازی که در PS2 , PC , ... منتشر شد رو بازی کردین متوجه این تغییر بنیادی در گیم پلی، گرافیک و ... میشین. این نسخه از بازی نسبت به نسخه های گذشته خیلی آسون تر، معماهاش خیلی راحته اما گرافیک و صحنه های درگیری با زامبی ها و ... واقعا هیجان انگیزه زمین تا آسمون نسبت به نسخه های گذشته فرق می کنه، در مورد داستان بازی، اگه نسخه های قبلی بازی رو تموم کرده باشین داستان این بازی رو بیشتر درک می کنید، این بار داستان نه از خیابانهای امریکا بلکه تو یه کشور افریقایی شروع میشه و بر خلاف نسخه های گذشته این بار شما به همراه یک پارتنر بازی رو دنبال می کنید که تو خیلی از جاها واقعا جونتو نجات میده. کلا این بازی یکی از بازیای مورد علاقه منه.

2 - Dragon Age- Origins

بازی عصر اژدها، یکی از بازیهای معروف هستش که همین الانشم تو سایت گیم اسپات تو صدر جدول بازیاس، بعد از مدتها من سراغ این سبک بازی رفتم، یادم میاد آخرین باری که سبک نقش آفرینی بازی کردم 5 شش سال پیش بود، تو این بازی شما در نقش شاهزاده ای هستین که در نبود پدر و برادر بزرگتون که برای جنگ به خارج از شهر رفتن باید از کشورتون دفاع کنید و با نیروهای اهریمنی بجنگین، طبق معمول این سبک بازیا شما حق انتخاب دارین که شخصیتتون از چه ویژگی های جنگی بهره ببره، شخصیتتون می تونه یک شمشیر زن قهار باشه، می تونه با سلاح های جادویی و جادوگری به جنگ دشمن بره، می تونه تیرانداز ماهری باشه، میت ونه جنگجو و شوالیه بزرگی باشه و ...

بازی Penumbra - فصل اول

این بازی برخلاف دو بازی قبلی گرافیک چندان جالبی نداره اما داستان خیلی جالبی داره، داستان بازی داستان پسری هستش که مدتها فکر می کرده پدرش مرده، اما در یکی از روزها نامه ای از طرف پدرش بهش می رسه که ازش می خواد دفترچه یادداشتش رو از صندوف امانات یکی از بانک ها برداره و نابود کنه، اما پسر نه تنها دفترچه یادداشت رو نابود نمیکنه بلکه تا تهش رو هم می خونه و می فهمه چیزایی رو که مدتها فکر می کرد اتفاق افتاده در حقیقت اتفاق نیفتاده بوده ...

کلا داستان جذابی داره، معماهاشم جالبه اما یکی از نقاط ضعفش به جز گرافیک ضعیفش کنترل بازی هستش که خیلی سخته مخصوصا وقتی باید با زامبی ها بجنگید.

4 : Metal Gear 2

این بازی رو من اولین بار تو PS1 بازی کردم و واقعا ازش خوشم اومد، بعد ها نسخه های جدید این بازی منتشر شد که شخصا خیلی از نسخه های جدید خوشم نیومد، متال گیر از اون دسته بازیاس که باید کاملا مخفیانه و بدون سر و صدا وارد جاهایی بشین که تا دندون به تجهیزات امنیتی مجهزن، باید از چشم نگهبانها، دوربین ها، سنسور های امنیتی و ... دور باشین و ماموریت های بعضا سختی که بهتون میدن رو انجام بدین، و اگه نتونستین بی سر و صدا رد بشین باید سر وصدای نگهبان هارو با سلاح های مختلفتون خفه کنید، من تو این بازی فعلا گیر کردم و هنوز نتونستم تمومش کنم

و در نهایت بازی PES10 که خستگی آدم رو کاملا به در میکنه، مخصوصا بخش Become a legend