نمايش پست تنها
قديمي December 9th, 2009, 04:12   #224
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

سلام به همگی
من چند روزه در تلاش هستم!! که چند تا فیلم دوربین رو کپچر کنم ولی یه طورایی به مشکل خوردم!
ببینید وقتی میخوام با ulead studio یه فیلم 1 ساعته رو با کیفیت اصلی فیلم یعنی با بالاترین کیفیت نرم افزار(570*720) کپچر کنم فایل mpg ای که بهم میده برای یه فیلم یکساعته بیشتر از 4گیگ حجم داره!! اگر هم بخوام رزولوشن یا سایر پارامترها رو پایینتر انتخاب کنم که مثلا" 1 گیگ بشه کیفیت طبیعتا" افت زیادی میکنه و ارزش دیگه نداره..
وقتی با movie maker ویندوز هم با کیفیت بالا wmv میگیرم, حجم 1 گیگ هست ولی موقع رایت dvd, دو گیگ نشون میده و جا میگیره!
حالا من نمیدونم چرا اینقدر این حجمها واسه یک ساعت فیلم آنالوگ اینقدر زیاد در میاد!...در حالی که تو dvd ها چند ساعت فیلم با کیفیت به مراتب عالی تر جا میدن!

گفتم از شما بپرسم ببینم شاید کلا" اشتباه عمل میکنم و راحت تر از این حرفها باید باشه...چون اینم بگم که کپچر هر فیلم 3 ساعت حداقل طول میکشه! 1 ساعت play کردن فیلم و کپچر و 2 ساعت ساخت فایل خروجی...
ممنون میشم راهنمایی کنید..

راستی همین یکی دوتا هم که میام تو یه dvd رایت کنم , درب و داغون درمیاد dvd ام...با nero رایت میکنم ولی بعد از رایت تو دستگاه پخش dvd معمولا" error میده! چه جوری باید اینها رو dvd کرد چون تا حالا dvd تصویری نزدم..

موفق و سلامت باشید...

آخرین ويرايش توسط hamidrezamf در December 9th, 2009 و ساعت 04:23
hamidrezamf آفلاين است پاسخ با نقل قول