نمايش پست تنها
قديمي April 21st, 2004, 18:15   #20
yaser_rashidi
مدیر سایت

yaser_rashidi's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2004
محل سكونت: Tehran
تشکر از ايشان: 1,510 بار در 578 پست
yaser_rashidi امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
قبل از هز چيز لازم مي دونم بگم من از مسولين سايت و اصلا جيره و مواجب بگير پارس نيستم و بر عكس در نوشتارم پيداست كه انتقاداتي هم دارم پس اين را بپذير كه مخاطب قرار دادن من در مورد مشكلات كاربري شايد خارج از انصاف باشد و شايد از عصبانيت شما باشد .
بعد كاري كه مديريت سايت كرده كاري زشت و با جرات مي گويم احمقانه بوده
من از اينكه شما را مخاطب قرار دادم معذرت ميخواهم . قصد اهانتي به شما نداشته و ندارم .
فقط كمي خود را جاي من بگذاريد . مقدار زيادي از وقت دو روز تعطيلم را به جمع بندي و سر و سامان دادن به مطلبي اختصاص دادم . مطلبي كه اعتقاد داشتم ( و دارم ) دانستنش براي جميع سهامداراني مثل من و شما مفيد است . مطمپنم خيلي از دوستاني كه حضور داشتند هم در اين مطلب مساپل بدرد بخوري را خواهند يافت كه شايد ازش گذشته بودند...يا يادشان رفته بود . براي ديگراني هم كه حضور نداشتند هم مفيد است .
قبول دارم كمي زياد عصباني شدم . و بابت آن هم معذرت ميخواهم .
اميدوارم دوستان پارس هم به اشتباهشان پي ببرند .
من آدم بي انصافي نيستم و ميگم كه الان ميتونم وارد پارس بشم ! يا آيديم رو دوباره اكتيو كردن يا من اشتباه كردم .
در هر صورت دفعات بعد اميدوارم اينچنين كاري صورت نگيرد . خلاصه جلسه قبلي را هم همين آقاي كرباسيان لينكش را گذاشته بود نه خود مطلب را آنهم بصورت بهم ريخته ! ديدي چجوري شده متن ؟ ؟‌؟
yaser_rashidi آفلاين است پاسخ با نقل قول