نمايش پست تنها
قديمي May 21st, 2009, 18:47   #1464
kakolokia
Senior Member

kakolokia's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 7,826 بار در 1,641 پست
kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)kakolokia (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله MSN به kakolokia ارسال پيغام بوسیله Yahoo به kakolokia
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kourosh007 نمايش نوشته ها
درود جناب حصارکی

این صحبت شما متین است که میفرمایید مشخص نیست که آیا اکثریت اعضاء خواستار تغییر قوانین هستند یا حفظ قوانین موجود.راه حل این کار نیز این است که در گام اول یک نظرسنجی از اعضای سایت صورت بگیرد تا اگر مشخص شد که مشکلی با قوانین موجود نیست (که به گمانم اینگونه باشد) بتوانیم به سراغ گام دوم یعنی نحوه اجرای آن بپردازیم. ولی اگر اکثریت با قانون فعلی مشکل داشتند و در صدد تغییر قوانین بودند آنموقع میتوانیم به فکر تشکیل تیم تغییر قانون باشیم.در غیر اینصورت این کار بیمورد خواهد بود.

با سپاس از شما
با نام و ياد خدا

سلام كوروش عزيز

بنده حرفي ندارم، من هم مطيع اكثريت هستم، ولي الان تاپيك مربوطه زده شده و بعضي از دوستان اعلام آمادگي كردند، حالا كه داره مقدماتش جور ميشه بهتر نيست صبر كنيم تا نتيجه اين فرايند معلوم بشه، هر چي باشه به عنوان يك تجربه مي تونه براي سايت مفيد باشه

در هر حال همونطور كه گفتم بنده هم يك راي دارم، دراين مورد ديگه بايد خود آقا رضا نظر نهايي رو بدن

موفق باشيد
يا علي
تشکر کننده از kakolokia: