نمايش پست تنها
قديمي May 21st, 2009, 17:19   #1441
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله oomiidd نمايش نوشته ها
با سلام

حمید جان اول تشکر می کنم بابت حضور فعالی که در این بحث دارید

به شخصه من هم فکر می کنم با همین قوانین میشه مثل سابق به کار ادامه داد و این موضوع در پیشنهاد قبلی هم گفتم

هر قانونی که بخواهیم وضع کنیم لاجرما باید تابع قوانین کشوری باشیم

و البته اگر با نگاه حساسه و موشکافانه وحید عزیز ( که به حکم رشتشون نبست به قانون و مسایل قانونی حساس هستندمثل کسی که رشته بهداشت می خونه و نسبت به بهداشت عمومی حساستر از بقیه اس و روزی 600 بار دستاشو میشوره ولی بقیه افراد معمولا روزی 4-5 بار این کار رو انجام می دن )باید تالار ازاد حذف شودو میشه هر حرفی رو با توجه به یک بند قانونی نسبت داد و اون رو حذف کرد ( نمونه اش رو هم دیدیم یک دوبیتی یا خاطره شهریور 20 که با نگاه حساس وحید عزیز سیاسی تقسیر شد ولی از نظر خیلی از ااین طور نبود )

فکر می کنم در این بحث از هر دو طرف خیلی مته به خشخاش گذاشته میشه

باز هم پیشنهاد می کنم گروهی بعنوان ناظران حسن اجرا قانون و فردی بعنوان مدیر انتخاب بشن

و کار خودشون رو شروع کنند بعد از مدتی شاید اصلا نیازی به تغییر قوانین نبود و اگر هم نیازی حس شد لااقل ضعفها و محلهائی از قانون که باعث ایجاد مشکل شدند اصلاح بشند

دیگه اون موقع یک فرد نیست که شائبه اجرای سلیقه ای قانون ایجاد بشه
با تشکر

پ.ن : اقا رضا خدا بهت صبر یده
با سلام.ممنونم از حضور مفید و مثبت شما آقا امید.
من هم با این نظر موافق هستم .تنها اضافه کردن موارد جزیی در مورد انتخاب اعضا هست که ان شاءالله سر فرصت توضیح می دهم.

جناب حصارکی امروز درجات سرههنگیم رو جا گذاشتم و آمدم.کاملا دموکراتیک .