نمايش پست تنها
قديمي May 21st, 2009, 17:12   #1438
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
من نمی فهمم جناب فراری چه اصراری داره که اینجوری مطلب بنویسه، خودش بشماره بگه چند نفر تاحالا ازش خواهش کردند که فارسی روان مطلب بنویسه و ایشان انگار نه انگار که بقیه هم اینجا آدم هستند و دارند در کمال احترام ازش خواهش می کنند.

من قصدم واقعاً توهین نیست، ولی با چنین کاربرانی که حتی به خواهشهای دیگران احترام نمی گذارند و رویه خودشون رو در ادامه می دهند واقعاً قانون گذاری کار مشکل و دشواری هست، هرچه بیشتر شما موارد حذف شده داشته باشید مطمئن باشید که راحتتر می تونید سایت رو اداره کنید.

شاید حذف کلیه تاپیک های تالارهای تخصصی و باقی گذاشتن چند تاپیک عکس و جوک و ورزش تنها راهی باشه که کمتر کسی (دقت کنید کمتر کسی نه همه افراد) باهاش مشکل داشته باشه و این جنجالها هم پیش نیاد.
بنده یک نفرم در پشت یک آی دی و متاسفانه سالهاست چنین می نویسم وخدای ناکرده این بدلیل بی احترامی به دوستان نیست که گر باشد عذری نابخشودنیست . اما من شغلم اینست: نوشتن و ترک عادت برای من ناممکن. اما چشم زین پس نگارم هرآنچه جمع خواهند..........