نمايش پست تنها
قديمي May 21st, 2009, 16:57   #1433
oomiidd
Senior Member

oomiidd's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: teh
تشکر از ايشان: 4,211 بار در 1,181 پست
oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oomiidd
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kakolokia نمايش نوشته ها
با نام و ياد خدا

ببينيد اينكه حيات سايت منوط به رعايت قوانين كشوري هست كه حرفي توش نيست و كاري هم از دست ما برنمياد كه قوانين كشوري رو عوض كنيم.

بنده ميگم ميشه با حفظ همون قوانين، قوانين تازه اي رو تدوين كرد و كار رو ادامه داد يعني يه جور اصلاح

ولي دوستاني ميگن اگه بخواد اون قوانين باشه هيچ جوره نميشه توي تاپيك عمومي پست زد و به هر حال به مشكل مي خوره خوب اينجا سر يه دوراهي قرار مي گيريم و بايد بدونيم قوانيني كه مي خواهيم بازنگري كنيم رو در كدوم راستا تدوين كنيم

در ضمن فرايند دموكراتيك در اين سايت مگر غير از راه نظرسنجي محقق ميشه ؟ اگر بيشتر اعضا بيان راي بدن كه با وجود قوانين كشوري ديگه تاپيك هاي غير تخصصي نباشه بهتره بايد چكار كرد ؟

از طرفي نميشه اون قوانين رو ناديده گرفت، از طرفي نميشه نظر دوستان رو ناديده گرفت

موفق باشيد
يا علي
با سلام

حمید جان اول تشکر می کنم بابت حضور فعالی که در این بحث دارید

به شخصه من هم فکر می کنم با همین قوانین میشه مثل سابق به کار ادامه داد و این موضوع در پیشنهاد قبلی هم گفتم

هر قانونی که بخواهیم وضع کنیم لاجرما باید تابع قوانین کشوری باشیم

و البته اگر با نگاه حساسه و موشکافانه وحید عزیز ( که به حکم رشتشون نبست به قانون و مسایل قانونی حساس هستندمثل کسی که رشته بهداشت می خونه و نسبت به بهداشت عمومی حساستر از بقیه اس و روزی 600 بار دستاشو میشوره ولی بقیه افراد معمولا روزی 4-5 بار این کار رو انجام می دن )باید تالار ازاد حذف شودو میشه هر حرفی رو با توجه به یک بند قانونی نسبت داد و اون رو حذف کرد ( نمونه اش رو هم دیدیم یک دوبیتی یا خاطره شهریور 20 که با نگاه حساس وحید عزیز سیاسی تقسیر شد ولی از نظر خیلی از ااین طور نبود )

فکر می کنم در این بحث از هر دو طرف خیلی مته به خشخاش گذاشته میشه

باز هم پیشنهاد می کنم گروهی بعنوان ناظران حسن اجرا قانون و فردی بعنوان مدیر انتخاب بشن

و کار خودشون رو شروع کنند بعد از مدتی شاید اصلا نیازی به تغییر قوانین نبود و اگر هم نیازی حس شد لااقل ضعفها و محلهائی از قانون که باعث ایجاد مشکل شدند اصلاح بشند

دیگه اون موقع یک فرد نیست که شائبه اجرای سلیقه ای قانون ایجاد بشه
با تشکر

پ.ن : اقا رضا خدا بهت صبر یده