نمايش پست تنها
قديمي May 21st, 2009, 01:14   #1394
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
طلب بخشش

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Sohrab_K نمايش نوشته ها
جناب فراری گرامی

با سلام

اگر مقصودتان این پست بنده است :

عرض کنم که بنده قصد جسارت نداشتم . ضمنا نه صحبت از پر حرفی کردم و نه سود . جهت اطلاع که خودم پای ثابت ضرر و زیان هستم وشاگرد عرض کردم ریل (فارغ از سود یا ضرر ). چرا که سود یا ضرر در هر حال دلمشغولی های خودش رو داره ...

شاید آنقدری که زیبایی یک گل برای یک گلفروش قابل درک است برای یک خراط نباشد ، و زیبایی یک کار کنده کاری برای یک گلفروش قابل درک نیست . بگذریم که هر دو از گل و کنده کاری زیبا لذت میبرند ... بنده هم احساس کردم شما موضوع رو از دیدگاه خاص خودتون نگاه میکنید و اشاره ام به این نکته بود .

خلاصه کلام ، هدفم از جمله ام دقیقا همان چیزی بود که در جمله ام گفتم و نه استعاره و کنایه و ... .
با این حال اگر از اشاره دوستانه و بی قصد و غرض من رنجیده شدید ، عذر خواهی بنده رو پذیرا باشید .

پ.ن : لطفا این پست رو ریپلای نکنید که تاپیک رو بیش از این از مسیر اصلی خارج نکنیم .

شرمنده که نمی توانم پی نوشتتان را اطاعت نمایم .اما بنده کاملا حرفتان را می پذیرم این پیش بینیتان اصلا اشتباه نبود و من هم که گفتم به روی جانمی پذیرم اتفاقا کلی لذت بردم از این حرف دل انگیز چون چیزی جز حق نبود.

اما قسمت دوم حرف هایم اصلا با شمانیست چون شما بنده را محکوم به آن موارد ننمودید.اگر چنین برداشت کرده اید که من باید پوزش بخواهم.شما اگر نگاه کنید پست های دیگر را گفته مرا باور خواهید نمود که به چه محکوم شدیم........