نمايش پست تنها
قديمي May 18th, 2009, 23:01   #1302
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله مالباخته نمايش نوشته ها
با سلام به آقا وحيد فريد نادر دوران.

من در تاپيك "كوتاه و خواندنی" يك دوبيتی واقعن كوتاه و (شايد بشود گفت) خواندنی گذاشتم:

به صحرا بنگرم عكسای ته بينم
به دريا بنگرم عكسای ته بينم
تو گفتی خرج تبليغات نكردی
به هر جا بنگرم خرجای ته بينم

همان طور كه ملاحظه می‌فرماييد اين دو بيتی هيچ مخاطب خاصی ندارد و توهين به هيچ كس نيست. هر كس می‌تواند با استقرا و استنتاج مرجعی برای ضمير اين شعر پيدا كند كه به خودش مربوط است.
هيچ كلمه‌ی حساس به فيل. تري. نگ هم ندارد كه موجوديت سايت سرمايه را به خطر بيندازد. ما هم كه ديگر در قرون وسطا نيستيم كه عقايدمان را بدهيم دست مفتش.

30 ثانيه نگذشت كه شما پست را حذف كرديد و پاسخی واقعن "كوتاه و خواندنی" فرستاديد:

«جناب مالباخته مباحث و مطالب سياسي را لطفا مطرح نفرماييد»

ممنون می‌شوم اگر روشن‌گری بفرماييد.
سلام بر جناب مالباخته
احسنت بر شما
حالا يا بنده اشتباه كرده ام كه تصحيح ميكنم و يا شما كه ديگر از دست بنده دلخور نخواهيد بود
اما چرا جواب من كوتاه بود؟ چون در پيام قبلي با كلي تعارف و استاد ناميدن شما و عرض پوزش مطلبي را خدمت شما بيان كردم و شما حتي جواب سلام بنده را هم نداديد و ...
به نظر من اين پست شما با توجه به پست بعدي كه در اين رابطه ارسال كرديد سياسي بود
خود شما كلاه خود را قاضي قرار دهيد يا يك نفر كه هر دو ما قبول داريم قاضي قرار ميدهيم كه مرجع بالاتر مدير سايت هست
پست بعدي شما هم موجود است
به هر حال به نظر من اين يك پي نوشت سياسي بود كه خطري براي سايت نداشت اما قرار بود براي جلوگيري از اعمال سليقه كلن پست سياسي مطرح نشود كه بنده انجام وظيفه كردم
والسلام

آخرین ويرايش توسط وحید در May 18th, 2009 و ساعت 23:16
وحید آفلاين است پاسخ با نقل قول
تشکر کننده از وحید: