نمايش پست تنها
قديمي May 18th, 2009, 22:48   #1300
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
بچه هایی که پست هایشان در تاپیک سیاسی حذف شده نمی دانم چرا سکوت کرده اند اما خوب احتمالا مخالف نظر من هستند و موافق به قفل شدن تاپیک ها.بنده هیچگاه یک تنه روبروی جمع نخواهم ایستاد به قول شاملو

"رقصان مي‌گذرم از آستانه‌ی اجبار شادمانه و شاکر "

وحید جان گر شک کردن نبود دستاوردهای بشری پارا فراتر از قرون وسطی نمی گذاشت و با همین یک جمله تا انتها را می توان خواند.مگر نخواهید ببینید.در اینکه قلم شما ستاره ای از آسمان ادبیات ایران است شک ندارم!!
شك و گمان علمي با شك و گمان در مورد كسي فرق دارد
شك گمان را نبايد دست اويزي براي اثبات مطلبي قرار داد و با ان به شخصي تهمت زد
شك و گمان را بايد در ذهن نگه داشت تا زماني به يقين برسد بعد از ان هم كلي راه ميماند
قلم شما هم خورشيدي است كه در اسمان ادبيات ميدرخشد و كسي نميتواند ستاره ها را ببيند !!
بنده و شما سوالهايمان را پرسيديم و جوابهايمان را داديم پس بنده ديگر اين بحث را ادامه نخواهم داد چون بحث مستندي در كار نيست و كار به تيكه پراني ادبي كشيده شده انچه بايد بشود شد
پ ن :دوستان ديگري كه اعتراض دارند با دليل بيان كنند تا در صورتي كه اشكال از من بوده خود را اصلاح كنم در صورتي هم كه ميخواهند حدس و گمان مطرح كنند بنده هيچ جوابي ندارم و توصيه ميكنم چند پست اخر من در ايت تاپيك را بخوانند
هو الحق