نمايش پست تنها
قديمي May 18th, 2009, 22:44   #1298
Sohrab_K
Senior Member

تاريخ عضويت: May 2008
تشکر از ايشان: 660 بار در 253 پست
Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)Sohrab_K (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله farari نمايش نوشته ها
بچه هایی که پست هایشان در تاپیک سیاسی حذف شده نمی دانم چرا سکوت کرده اند اما خوب احتمالا مخالف نظر من هستند
بنده میدونم !

به چند دلیل ... یکیش رو بنده اینجا عرض کردم :

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Sohrab_K نمايش نوشته ها
وقتی دستی عفونت کنه و چاره ای به جز قطعش نباشه ، آیا قطعش نمی کنند ؟ آیا یک پوزیشن ضررده رو که هیچ امیدی به نتیجه گیریش نیست نمی بندند ؟ مسلما کسی دوست نداره دستش رو از دست بده یا در پوزیشنی ضرر بده . اما بهتر از مردن یا کال شدنه . در واقع انتخاب بین بد و بدتر هست . اینطور نیست ؟

میخوام عرض کنم اجازه بدید زمان رو کمی جلوتر ببریم . تاپیکها باز باشند و همه ما آزادانه بنویسیم و ... چند ماه بعد نه تنها آلبرتینی نیست ، من و شما و سایت و تاپیک و تاپیک انتقادات سایت سرمایه و ... هم نیست !

شما کدوم رو انتخاب میکنید ؟

تاکید میکنم .. از شرایط موجود راضی نیستم و تاییدش نمیکنم . حتی خودم قربانی هستم . اما چه میشود کرد... ؟
دوم اینکه : به قول یکی از دوستان نان واجبتر از خربزه است . طبیعتا همه از حذف یا ویرایش پستهایشان احساس ناخوشایندی پیدات میکنند . اما پرداختن به نان (فارکس ) بر این احساس ناخوشایند میچربه و خیلی مته به خشخاش نمیگذارند .

دسته سوم هم صرفا به همون دلیل که تو تاپیک کامپیوتر یا جک پست میزارند ، تو تاپیک اخبار هم پست میگذارند و اون پستها در همین حد براشون اهمیت داره و خیلی در این زمینه حساس نیستند و حتی شاید متوجه حذف یا ویرایش شدن پستهاشون هم نشوند !

یک نکته رو هم دوستانه و درگوشی عرض کنم ... شاید اگر الان 3 تا پوزیشن ریل داشته باشید ( من که شکر خدا ندارم ! )، شما هم در این حد وسواس به خرح ندید . حدس میزنم ( صرفا در حد یک گمان هست ) شما مسائل رو از دید خبرنگاری ، آزادی بیان ، آزادی مطبوعات و ... نگاه میکنید و نه یک تریدر .

شاد باشید .
Sohrab_K آفلاين است پاسخ با نقل قول
2 تشکر کننده از Sohrab_K: