نمايش پست تنها
قديمي May 18th, 2009, 22:09   #1292
Farnoosh_m
Senior Member

Farnoosh_m's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: TeHRan
تشکر از ايشان: 3,057 بار در 632 پست
Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)Farnoosh_m (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Farnoosh_m
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Reza نمايش نوشته ها
با سلام

در مورد (۲): یکی از دلایلی که بسیاری از بزرگان از سایت خداحافظی کردند، بر خلاف ادعای برخی افراد سانسور مطالب سیاسی و مذهبی نبوده، بلکه حاکم شدن جو غیر تخصصی و افزایش بحثهای حاشیه ای در مقایسه با مطالب فنی بوده است. متاسفانه این روند هنوز هم ادامه دارد. بطوری که کم کم به این نتیجه می رسم که تنها راه حل قطعی، مسدود کردن تالارهای غیر تخصصی است. اگر تا چند روز آینده به نتیجه مشخصی نرسیم، ناچار به این کار هستم.
آقا رضا فكر مي كنيد با مسدود كردن تالار هاي غير تخصصي اين بحث خاتمه پيدا مي كنه؟؟
تاپيك مشكل دار قفل شده درسته؟؟ وقتي قفل شد بحث ها بيشتر شد يا كمتر؟؟

بعضي از تاپيكهاي تالارهاي غير تخصصي ربطي به سياست نداره كه بخواد مسدود بشه . اون پستهاي مشكل دارش هم توسط مدير تالار فوري پاك ميشه.مثل كوتاه و خواندني يا عكس هاي جالب يا طنز و ...!
من فكر مي كنم اينجوري (بدون وجود تالارهاي غير تخصصي)محيط سايت خيلي خشك و بي روح ميشه مخصوصا الآن كه خيلي ها نيستند و رفتن يا اومدنشون در حد بازديد از سايت هستش.

من نمي دونم چرا بحث داره از مسير اصلي خودش منحرف ميشه و باعث دلخوري دوستان از هم ديگه ميشه من خودم از منتقدهاي دولت و مخالفاي سانسور مطالب هستم تا حالا هم چند بار مستقيما از طرف خود مدير سايت تذكر دريافت كردم اما اينو مي دونم و قبلا هم گفتم سانسور مطالب سليقه ي شخصي نيست نه دست منه نه دست مدير تالار نه دست شما دستور و قانونيه كه از طرف همون اقليت ديكته ميشه كه اكثريت قدرت رو در اختيار دارند .
اكثريتمون با قانوناشون مخالفيم اما واقعا اين ارزش داره كه به خاطر اون اقليتي كه هيچ ارزشي براي ما قائل نيستنند اينجوري باعث دلخوري همديگه بشيم تا جاييكه كسي مثل جناب آلبرتيني يا ... مجبور بشن از سايت برن؟؟

تورو به خدا اينقدر دعوا نكنيد. بسه ديگه.تا كي هي مي خواين بگين من مدرك ميارم من دليل ميارم من اينجوري مي كنم من اونجوري مي كنم! هر كي شجاعه بره مدرك ببره برا همون اقليت ببينه مي تونه كاري كنه يا نه!!الان چند وقته بحث سر همين چيزاست.

پس فردا سايت فيلتر بشه كدومامون ميريم مدرك ببريم از فيلتر درش بياريم؟؟؟ كدومامون جرآت داريم بريم تو اين اداراه و اون اداره به همين صراحت جلوشون وايسيم و از سانسور شديدشون انتقاد كنيم؟؟ نگيد نمي تونن فيلتر كنند به وقتش كه برسه همون اقليت به هزار و يك دليل مي تونند در عرض 3 ثانيه سايت رو فيلتر كنند!!