نمايش پست تنها
قديمي May 17th, 2009, 20:18   #1208
mercury
Senior Member

mercury's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 4,167 بار در 976 پست
mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mercury
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
سلام
نکته جالب اینجاست که جماعت چند نفره ی به اصطلاح خودشان اکثریت و دانا و منورالفکر و طرفدار آزادی و حقوق بشر تحمل حتی چند پست با نگرش دیگر را نداشتند و بسرعت صحنه را خالی کردند .و در مذمت فراکسیون اقلیت شعرها سروده و رمان نویسی کرده و قلم فرسایی کردند. و ژستهای مظلومانه اتخاذ نموده اند . بنده هم به نوبه ی خودم بخاطر بسته شدن آن تاپیک ناراحت هستم و آرزو میکنم کاش فراکسیون اکثریت کمی قانون مدار بود.
والسلام
دوست عزیز اول پستی که می خواهی جواب اونو بدی به دقت بخون و بعد شمشیر رو از رو ببند و حمله کن !
اولاً تمام اخباری که من در اون تاپیک قرار می دادم همه از منابع کاملاً معتبر بود و این را به عرض شما برسانم که هیچ یک از پست های من به جز یکی که با تغییر منبع دوباره به حالت سابق برگشت حذف نشده بودند.
چون آقا رضا تصمیم به حذف آن تاپیک گرفتند من هم به همین خاطر از فعالیت در آن تاپیک منصرف شدم ولی چون دست ، دست کردن مدیریت محترم را دیدم آن پست را زدم که آقا رضا هم این دفعه وارد عمل شد و تاپیک مورد بحث را قفل کرد که همین جا از ایشان تشکر می کنم.
دوم اینکه دوست من در جایی که طرف مورد سخن شما نیستی خود را داخل جریان نینداز ! یک صحبتی بود بین من و مدیریت محترم ؛ که الحمدلله ایشان تاپیک را قفل کردند.