نمايش پست تنها
قديمي May 17th, 2009, 15:45   #1173
farari
Senior Member

farari's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: لب دریای کبود
تشکر از ايشان: 655 بار در 227 پست
farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)farari (سطح 3)
از قله تا پرتگاه

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
سلام بر شما
گفتم قصد ادامه دادن ندارم ولی حیفم آمد این چند جمله ی پایانی را ننویسم:
سورنا اگر چیزی از انصاف و بشر دوستی و تجاوز به حقوق میدانست خون را با خون نمیشست .
شما هم اگر قصد دیدن از چشمان پر فروغ تان را داشتید اسطوره های متجاوزتان را تقدیس نمیکردید. در حد تعدیل تحسین میکردید.
اگر اندکی در تاریخ غور کرده باشید متوجه میشوید که نظام کنونی از معدود حکومتهای لایق در تاریخ ایران است و خدماتی که کرده به زحمت همتایی در تاریخ پیدا میکند ( البته اشکالات را قبول دارم به حکم انسان بودن, مانند همین آزادی بیان) ولی اگر چشمان پرنورتان قصد دیدن داشت اسطوره های زمان خود را هم میدید. در عجبم که چرا از کسانی که در عصر ما در راه آزادی کشته شدند یادی نمیشود ولی برای زندانی شدن یک عده فحاش سینه چاک میکنند

واقعا دیگه ادامه نمیدهم
خدا حافظتان باشد.
در ضمن سلام هم سلامتی میاره

1-هرگاه توانستید بر تردیدهای خود غلبه نمایید آن لحظه می توانید از ادامه دادن یا به پایان رساندن بحثی مطمئن باشید نه کنون که غرق تردید هستید.

2-پر واضح است که از تاریخ چیزی نمی دانید چرا که کراسوس مرزهای ایران را بدون دلیل مورد تجاوز قرار داده بود و بار دیگر قصد زنده کردن خاطره تلخ اسکندر را داشت اما مانند خیلی ها کراسوس نیز فریاد میهن پرستی سورنا را نشیند تا مرگ همان و تجاوز همان......

3-ندانستن تاریخ سببی شده که تو سورنا را متجاوز بدانی در صورتی که او مدافع بود......

4-نظام کنونی مبارک تو و طرفدارانش اما این چه ربطی به بحث داشت دستکم من تمثیل گونه سخن گفتم اما شما به دره کشاندید بحث را!

5- اینکه کسانی برای آزادی شهید شده اند چون مام میهن گرانقدر است اما یک عده فحاش از کجا آمد؟ما از چه فحاش هایی حمایت کرده ایم؟

من نظری نوشتم بر حرف مرکوری و بیشتر از اینکه ایراد بر حذف شدن پست ها بگیرم بر خودمان و روشی که باعث حذف شده و منجر به خروج دوستان گردید انتقاد داشتم و شما آن را مظلوم نمایی خواندی و ...........
چنانچه دوباره نتوانستی بر ادامه ندادن پیروز شوی من هستم چراکه در پی راهی هستم تا ذهن های تیره را اندکی روشن نمایم ......