نمايش پست تنها
قديمي April 22nd, 2009, 23:37   #245
shahroodi
Senior Member

shahroodi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 3,192 بار در 617 پست
shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله kohzadi نمايش نوشته ها
سلام جناب شاهرودی
i-mate گوشی خوبی است و به هیچ وجه مشکل آنتن دهی ندارد (چون چند سال داشتم) در واقع i-mate همان HTC است که برای خاورمیانه طراحی شده.
مدل jama 101 مدل مناسب و خوش قیمتی است و انتخاب خوبی است.
در HTC ها اگر مدل خوش قیمتی بخواهید Touch Viva را پیشنهاد می دهم و بعد از آن touch 3G که انصافا زیباست البته ِDiamond خیلی بهتر است اما گران است.
اگر می خواهید بیشتر هزینه کنید Omnia را پیشنهاد می دهم.
از وقتی Omnia خریدم دیگر i-mate و HTC برایم بی رنگ و لعاب شده است برخی از امکانات آن بدین شرح است:
پردازنده 630MHz بالاترین پردازنده کل PPC ها
دوربین 5Mp با سیستم CMOS
دارای WM6.1
دارای GPS
حافظه داخلی 16GB با امکان افزودن RAM
طراحی بسیار زیبا
...
موفق باشید
سلام جناب kohzadi
خیلی ممنون از راهنماییتون
راستش امنیا هم خیلی قشنک و با کارایی بالا هستش و در حال حاضر هم با 500 تومن میشه خریدش و خیلی هم گرون نیست ولی راستش خودم نوکیا 5800 تاچ دارم خیلی گوشی خوبیه و ازش راضیم (600 و خورده ای خردیمش چند ماه پیش) ولی متاسفانه وقت خرید دقت نکردم که سیستم عاملش سیمبین هستش و متاتریدر موبایل رو نمیشه روش ریخت(اونموقع اصلا تو خط اینکه متاتریدر رو موبایل بریزم نبودم)...الان هم فقط قصدم خرید یک گوشی ویندوز دار با قیمت مناسب هستش(حدود 250 تا 300 که فقط باهاش بتونم متا کار کنم وگرنه قابلیت دیگش برام مهم نیست.
حالا بنظر شما htc بگیرم یا ای میت؟؟؟/...کدومش برای وصل شدن به اینترنت و کار با متا بهتر هستش؟؟؟؟...مدلهای ویوا و تاچ تری جی قیمتشون چنده؟؟؟؟؟

ممنون از زحماتتون

پ.ن:رنج قیمتی جاما 101 و 201 رو هم اگر دارید ممنون میشم بهم بگید.
shahroodi آفلاين است پاسخ با نقل قول