نمايش پست تنها
قديمي February 11th, 2009, 20:11   #230
storyline
Member

storyline's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 123 بار در 30 پست
storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)storyline (سطح 2)
Smile حل مشکل آپدیت نسخه PDA متاتریدر!

0

سلام
چند وقت پیش گفتم که نسخه pda که بسیار کارآمد نسبت به نسخه اسمارت فون بود در زمان بروز شدن
پاکت پی سی را از کار می انداخت و اصطلاحا هنگ می کرد.
من دو هفته با نسخه اسمارت فون کار کردم و خودم را با محدودیت امکانات آن تطبیق دادم. و البته به فیبو گروپ نامه هم نوشتم و مشکل راتوضیح دادم.
به هر حال مشکل این نسخه حل شده است و دوستان می توانند از سایت فیبو نسخه جدید را دانلود و نصب کنند. لازم به ذکر است که این نسخه چند کیلوبایت از حجم نسخه قبلی کمتر شده است ولی در این 24 ساعتی که مشغول تست بودم هنوز هنگ نکرده و امیدوارم که هیچوقت هنگ نکند.
از وجوه تمایز این نسخه می توان به امکانات تاچ مانند لمس کردن صفحه متاتریدر و گرفتن قیمت آنلاین و رسم خطوط و فیبوناچی و نزدیکی بیشتر به متاتریدر pc اشاره کرد. هر چند با تمام امکانات باز هم ما از پاکت پی سی صرفا برای دنبال کردن روند استفاده می کنیم و نه خود معامله و معاملات اصلی را در سیستمهای کاری و لبتاب انجام می دهیم.
لازم به ذکر است که مشکل را در متاتریدر MIG هم تست کردم و آنجا هم مشکل هنگ کردن رفع شده است.امیدوارم تریدهای موفقی داشته باشید.

دوستتان دارم

شادزی
storyline آفلاين است پاسخ با نقل قول
4 تشکر کننده از storyline: