نمايش پست تنها
قديمي February 10th, 2009, 13:54   #908
وحید سلیمانی
Senior Member

وحید سلیمانی's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
محل سكونت: زمین
تشکر از ايشان: 2,517 بار در 632 پست
وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)وحید سلیمانی (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید سلیمانی
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 نمايش نوشته ها
جناب البرز خان

شما خودتون تو تمام بحث ها شرکت میکنید و بعد انتقاد میکنید که چرا چنین تاپیک هایی وجود داره؟!!

حرکت شما باید این باشه که در ابتدای شکل گیری چنین تاپیک هایی، وجود تاپیک رو گزارش کنید نه اینکه باعث درگیری شوید.

روی صحبتم فقط با شما نیست و مطلب رو کلی عرض کردم.

ارادت
سلام حامد جان

میتونم بپرسم چرا با شخصی که برخلاف قوانین سایت همچین تاپیکی رو ایجاد میکنه و باعث شروع این تنش میشه

برخورد نمی کنید؟

بنده منظورم تمامی اشخاصی است که با علم به اینکه قوانینی وجود داره تخلف میکنند.آیا مطابق قوانین سایت

نباید با این افراد برخورد بشه؟

اگر منظور اعلام خبره که سایت سرمایه تاپیکهای بسیاری با اسم اخبار داره.اگر قرار دادن عکسه که ایضاً مثل قبلی

بنده قصدم از زدن این پست جسارت به مدیریت سایت نیست.ولی به نظر میرسه شما برنامه مشخصی در برخورد

با اینگونه موارد ندارید.پس پیشنهادم رو خیلی واضح به مدیریت مینویسم:

چون تمامی کابرانی که عضو میشوند قوانین سایت را مطالعه و امضا میکنند. و متعهد میشوند که در راستای

اهداف سایت فعالیت کنند.و تمامی ما میدانیم که مطالب سیاسی و مذهبی در راستای اهداف تشکیل این فروم

نیست.پس باید با کسی که از این قوانین تخلف میکند برخورد شود.حال این برخورد میتواند از اخطار جدی مدیریت

که فکر میکنم از خواص سیستم vbulletin هست که دیگر کاربران هم ببینند.باشد تا بن شدن.

ارادتمند

پ.ن:حامد جان بنده با شما رفاقت قدیمی دارم ولی این روالی که شما در این موارد در پیش گرفتید رو نوعی تحمل

بیماری میدانم و دقیقاً انتقاد بنده به همین قسمت است.