نمايش پست تنها
قديمي November 24th, 2008, 15:43   #559
mohammad rostami
Senior Member

mohammad rostami's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: یـــزد سیتـــی
تشکر از ايشان: 2,500 بار در 796 پست
mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)mohammad rostami (سطح 3)
0

سلام دوستان

بنده هم به نوبه ی خودم از زحمات آقا رضا و از اسپانسر این مسابقات , شرکت ایمانی تشکر میکنم.

از تک تک دوستان هم که به بنده لطف داشتند و بهم تبریک گفتند تشکر میکنم و امیدوارم که این مسابقات باعث ارتقاء سطح آموزشی ما بشه .

انصافا این رتبه جایگاه دوستانی مثل آلبرتینی , javadsmo ,amir biz , mdavodi ,younes55 ,farhad-5 , بود که به بنده رسید.

تنها ترفند من برای اینجور مسابقات استفاده از معاملات با ریسک به ریوارد حداقل 1:2 و ریسک بین 5 تا 15 درصد برای هر پوزیشن هست که مورد دوم فقط و فقط برای این جور مسابقات هستش. جالبه بدونید من کلا 40 پوزیشن گرفتم که 20 پوزیشن من یا استاپ خورد یا در منفی به صورت دستی بستمش و 2 یا 3 تا از پوزیشن من بعد از بریک ایون کردن استاپ خورد ولی ما بقی پوزیشن ها جبران پوزیشن های منفی رو کرد و بالانسم رو به جایی که الان میبینید رسوند. ( با تشکر از استاد شاخص که به بنده عینا ثابت کرد با بهره گیری از معاملات با ریسک و ریوارد حداقل 1به 2و احتمال برد تقریبا 50 % و داشتن دسیپلین می توان در این بازار دوام آورد ) .
نکته بعدی اینکه تمام پوزیشن های بنده داری استاپ ثبت شده بوده و هست و ترس از ضرر باعث نمیشه که بنده از استاپ استفاده نکنم.

موفق و سر افراز باشید

یا علی
اینم از استیمنت بنده
فايل ضميمه
نوع فايل: htm Rostami.htm‏ (28.6 کیلوبایت, 137 نمایش)