نمايش پست تنها
قديمي September 22nd, 2008, 04:18   #41
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

آقا سعید در بین مثال هایی که قرار دادید چند اشکال وجود دارد :

1 . در نمودار هفتگی AXP واگرایی وجود ندارد و اگر در این شکل ها اینطور دیده می شود به این علت است که نمودار شاخص کل که ما پایین شکل ها قرار می دهیم یک نمودار خطی است و سایه ی کندل ها در آن دیده نمی شود . اگر به نمودار کندل استیک شاخص داوجونز مراجعه بفرمایید متوجه این تفاوت خواهید شد .

2 . در نمودار هفتگی بوئینگ هم اشکال بند قبل وجود دارد .

3 . نمودار سهام کاترپیلار در تایم هفتگی ، چیزی که من در چارتم دارم شباهت زیادی به چارت شما ندارد :

cat.jpg

فکر می کنم Split 2:1 در چارت شما اعمال نشده :

cat1.jpg

هر از گاهی چارت خودتان را با چارت سایتهای معتبر مقایسه کنید مخصوصاً که شما هم از شمارشهای الیوت استفاده می کنید و این موارد ممکن است تغییرات عمده ای در کار ایجاد کند .

4 . چارتهایی که در اینجا قرار می دهم مربوط به الپری روسیه است .

5 . بله برداشت شما درسته . قلق هایی هم که عرض کردم اگر کمی دقت کنید در بین همین توضیحات مطرح می شود . اگر بازهم چیزی به نظرم رسید حتماً عرض خواهم کرد .

6 . لطفاً مثال هایی که قرار می دهید را حتماً پیگیری کنید و نتایج آنها را هم قرار دهید . با اینکار به تجربه ی همه ی ما اضافه خواهد شد و بهتر متوجه می شویم که کدام موارد در جهت تحلیل پیش رفته و کدام ها نتیجه نداده است .

شب خوش
موفق و شاد باشید
Mohsen آفلاين است پاسخ با نقل قول