نمايش پست تنها
قديمي September 12th, 2008, 07:16   #184
Farzad_wsr
Senior Member

Farzad_wsr's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2007
تشکر از ايشان: 3,400 بار در 662 پست
Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)Farzad_wsr (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Farzad_wsr
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mohsen66 نمايش نوشته ها
سلام
نظر اکثر پاکت پیسی دار ها که در فروم ها میخوندم این بود i900 Omnia البته این گوشی هنوز به صورت عمده وارد بازار نشده و امتحان عملیش رو پس نداده تا بشه نظر قطعی رو داد !( مثل آیفون که هنگام معرفیش سر و صدای زیادی به پا کرد اما عملا خیلی جالب نبود و معایب زیادی داشت (مخصوصا برای ایران)
البته با توجه به سابقه ی سامسونگ و گوشی F480 که پر فروش ترین گوشی در اروپا بوده تا حدودی میشه اعتماد کرد و این گوشی رو خرید ،
آره تو اصفهان که اومده (مشهد رو نمیدونم ) ولی کمتر از 10 تا بود که همش فروش رفت قیمتش هم 840 میگفت ( خ فردوسی )
بزودی دوباره میاره .
خب آی فون ، دیاموند و چند تا گوشی دیگه هم کیبورد ندارن ولی میشه باهاشون بازی کرد ، call of duty مرحله ی 6 هستم انصافا گرافیک خوبی داره !
محسن خان اینقدر از دیاموند گفتی که دیروز رفتم خریدم اما هنوز وقت نکردم به اینترنت وصلش کنم . در مورد باطری کم دوام دیاموند هم نمایندگیش گفت دارن یک سری باطری جدید میزنن براش تا این نقیصه برطرف شه . راستی گوشی Omnia هم اومده بود ولی یکی دو تا از فروشنده ها میگفتن صفحه نمایشش یک کم ضعیفه توی نور .

آخرین ويرايش توسط Farzad_wsr در September 12th, 2008 و ساعت 07:19
Farzad_wsr آفلاين است پاسخ با نقل قول