نمايش پست تنها
قديمي September 8th, 2008, 21:15   #168
Reza
مدیر سایت

تاريخ عضويت: Feb 2004
تشکر از ايشان: 10,983 بار در 1,010 پست
Reza امتياز غيرفعال است
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله PitchForker نمايش نوشته ها
و حالا اولین سوال من :
قسمت دوم :

۱- آقا رضا شما چرا برای حفظ ژنرال های سایت سرمایه تلاشی نکردی و نمی کنی ؟؟؟
۲- و چرا تصمیمهای شما به مراتب به ضرر ژنرال هاست تا به سودشان ؟؟
۳- چرا به جای حمایت از کسی که زحمت زیادی در سایت شما کشیده او را به حاشیه کشانده و بی تفاوت از او می گذرید ؟؟؟
۴- چرا تمام فکرتان به این است که امکانات بیشتری به سایت اضافه کنید ولی به این فکر نمی کنید که امکانات قبلی را بهینه کنید ؟؟؟
۵- چرا مدیران تالارها معمولا نمی توانند جلوی ایجاد حواشی را بگیرند و معمولا به کمک خود شما از روی حاشیه با پاک کردن پستها و ... عبور می کنند ؟؟؟
۶- چرا افراد زیادی از جمله کسانی که در اطلاعاتشان شکی نبود و نیست از سایت شما دلخورن ولی افراد تازه وارد و جدید همیشه از سایت راضی هستند ؟؟؟

ادامه دارد .... لطفا کسی پست نزند ، ممنونم .
با سلام

البته تقریبا مطمئنم که شما از جوابهای من قانع نمی شوید. زیرا شما در قالب سوال، قضاوت کردید و حکم را هم صادر نمودید. به هر حال سعی می کنم نظراتم را در جملات کوتاه بیان کنم:

۱- البته متوجه نشدم منظور شما از ژنرال چه افرادی است. اما بنده تمام تلاشم را برای حفظ سرمایه های سایت بکار بستم و خواهم بست. اگر اقدامی لازم بوده که انجام ندادم، بطور مشخص عنوان کنید.

۲- تصمیمات من به ضرر چه افرادی است؟ تلاش کردم در تصمیم گیری با سایر مدیران و دوستان مشورت کنم. لطفا نمونه ای ذکر کنید.

۳- اگر اشاره شما به خودتان است، من از شما حمایتهای زیادی انجام دادم. بعنوان نمونه: ایجاد انجمن پیچفورک، قرار دادن لینک مجله در صفحه اول سایت، ارسال PM به تعدادی از کاربران که از شما انتقاد یا . . . داشتند برای حمایت از شما، انجام درخواستهای مکرر شما برای تغییر ID، صرف وقت زیاد برای پاسخ دادن به PM های متعدد شما و . . . لطفا بطور مشخص بفرمائید که در چه زمانی چه اقدامی را باید انجام می دادم که ندادم؟

۴- همواره سعی کردم در کنار استفاده از امکانات موجود، قابلیتهای جدیدی را نیز به سایت اضافه کنم. ممکن است شما یا برخی دوستان، ایده هایی برای بهبود سایت داشته باشید، اما این ایده ها از نظر فنی قابل پیاده سازی نباشد. فراموش نکنیم که سیستم vBulletin در عین حال که قدرتمندترین سیستم ساخت انجمن می باشد، مانند هر سیستم دیگری دارای محدودیتهایی نیز هست.

۵- ابزارهای ما برای جلوگیری از حاشیه، ویرایش پستها، تذکر به کاربران خاطی و در نهایت محدود کردن دسترسی کابرانی که به تذکرات توجه نمی کنند می باشد. در صورت انجام یا عدم انجام هر یک از این اقدامات هم عده ای از دوستان ناراضی خواهند بود. به نظر شما باید پستهای حاشیه ای ویرایش شوند یا خیر؟

۶- تلاش کردیم تمام اقدامات ما بر اساس قوانین سایت باشد. ممکن است یکی از دوستانی که دارای اطلاعات ارزشمندی در زمینه بازارهای مالی می باشد، مطالب سیاسی یا بحثهای مذهبی خطرناک در سایت درج کند و به درخواست ما برای عدم درج اینگونه مطالب توجه نکند و در نهایت از ویرایش پستهای سیاسی دلخور شود. در اینگونه مواقع مدیران سایت مقصر نیستند. تا جایی که به خاطر دارم دلیل دلخوری برخی دوستان، اینگونه موارد بوده است. اگر مورد دیگری هست لطفا اعلام کنید. (بجز مباحث مربوط به تالار آگهی)
Reza آفلاين است پاسخ با نقل قول